מימון המונים – איך עושים את זה?

מימון המונים הוא גל חדש של מימון לפרויקטים יצירתיים. זוהי דרך אינטראקטיבית לגייס הון עבור פרויקטים קטנים או בינוניים. אתרי מימון ההמונים הפופולריים ביותר הם קיקסטארטר ואינדיגוגו.

למידע על קורס מימון המונים >>>

מימון המונים, תמיכה בפרויקטים מגוונים 

אפשר לומר כי מימון המונים הוא סוג של מימון המשמש לתמיכה בפרויקטים יצירתיים. במאה ה-21 חלה עלייה במספר האנשים שרוצים להשקיע את כספם בפרויקטים יצירתיים ולהקים עסק חדש. פלטפורמות מימון המונים הן כעת דרך חלופית עבור אנשים לממן את הפרויקטים הללו. עם זאת, לא כל פלטפורמות מימון ההמונים טובות ויכול להיות די קשה לבחור ביניהן. מימון המונים הוא צורת מימון מרתקת ופופולרית ביותר. זה קיים כבר למעלה מעשור, עם סטארטאפים רבים המציעים רעיונות חדשניים כדי לקבל מימון.

כלי מצוין ליזמים 

יזמים? מימון המונים משמש יזמים לגיוס הון על מנת להקים את העסק שלהם. זוהי דרך אידיאלית עבור אנשים שיש להם כספים מוגבלים לגייס כסף מהציבור, שם נכנסים לתמונה ממוני המונים. הרעיון מאחורי מימון המונים הוא שאנשים יכולים להשקיע ברעיון שלך ולקבל אחוזים מהכסף שגויס כאשר אתה מצליח בפרוייקט. יש הרבה צורות שונות של מימון המונים, וחשוב לדעת שיש כמה דרכים לגייס כסף לעסק שלך

לגייס בקנה מידה רחב

אם כן, מימון המונים הוא שיטת מימון של פרויקט על ידי גיוס כספים מהציבור. זה ידוע גם בשם מימון המונים, גיוס המונים וגיוס כספים מבוסס תרומות. מימון המונים נעשה בדרך כלל דרך פלטפורמה מקוונת למימון המונים. לעתים קרובות סוג זה של מימון מחייב אנשים להתחייב לתמיכתם בתמורה לכסף שהם מקבלים לאחר שהפרויקט הושלם ומוצלח. זה יכול לשמש כל תעשייה אבל יש חברות רבות שמשתמשות במימון המונים כחלק מהתוכנית העסקית הכוללת שלהן. בדיוק כמו במימון הון סיכון מסורתי, חברות מסוימות משתמשות גם במימון המונים כדי לגייס הון בזול. 

למידע נוסף: https://nivdigital.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כסף מהאינטרנט – מה צריך לדעת בשביל לעשות את זה?
בעידן השיווק הדיגיטלי, האינטרנט הפך למקור הכנסה משתלם עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא שהיא מציעה גישה...
קרא עוד »
יונ 09, 2022
סרטוני אנימציה לעסקים – לשם מה הם יכולים לשמש אותנו?
כשאנחנו חושבים על סרטים וסרטוני אנימציה, באופן טבעי הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, אלא סרטונים...
קרא עוד »
ינו 31, 2022
בניית אתרים
עסקים ותיקים או עסקים חדשים שנפתחים מבינים שהם צריכים שתהיה להם נוכחות ברשת גם אם העסק שלהם הוא לא...
קרא עוד »
דצמ 04, 2022