אינטרנט של סלקום – האם הוא מומלץ?

סלקום היא אחת מספקיות שירותי האינטרנט המובילות בישראל, המציעה מגוון חבילות למתן מענה לצרכי לקוחות מגורים ועסקיים. בעוד שהחברה עוסקת בתעשיית התקשורת כבר למעלה מ-20 שנה, היא נכנסה רק לאחרונה לשוק האינטרנט, מה שמעלה את השאלה – האם אינטרנט סלקום בישראל מומלץ?

מגוון רחב של חבילות אינטרנט של סלקום

סלקום מציעה מגוון חבילות אינטרנט, לרבות חיבורי סיבים אופטיים וחיבורי ADSL. חבילות החברה נעות במהירות בין 50 Mbps ל-500 Mbps, כאשר המחירים מתחילים בסביבות 99 שקלים לחודש. לקוחות יכולים גם לבחור לאגד את שירות האינטרנט שלהם עם הצעות אחרות של סלקום, כגון שירותי טלוויזיה וטלפון סלולרי.

אחד היתרונות בבחירת סלקום כספקית האינטרנט שלך הוא שהחברה השקיעה רבות בהרחבת תשתית הרשת שלה בשנים האחרונות. זה הביא למהירויות אינטרנט מהירות ואמינות יותר, במיוחד באזורים שבהם חיבורי סיבים אופטיים זמינים.

בנוסף, סלקום מציעה מגוון אפשרויות לתמיכת לקוחות, לרבות צ'אט מקוון, תמיכה בדוא"ל ותמיכה טלפונית. לחברה יש גם צוות תמיכה טכנית ייעודי הזמין 24/7 כדי לסייע בכל בעיה שעלולה להתעורר.

עם זאת, כמו כל ספק שירותי אינטרנט, יש כמה חסרונות פוטנציאליים לבחירה בסלקום. אחת התלונות הנפוצות בקרב לקוחות היא שירות הלקוחות של החברה, שחלק מהמשתמשים דיווחו עליו כאיטי או לא מגיב.

מחירים מאוד תחרותיים

יתרה מכך, בעוד שחבילות האינטרנט של סלקום מתומחרות בצורה תחרותית, ייתכן שהן לא האופציה הזולה ביותר בשוק. לקוחות שמחפשים לחסוך כסף בשירות האינטרנט שלהם עשויים למצוא עסקאות טובות יותר עם ספקים אחרים.

בסך הכל, אינטרנט סלקום בישראל הוא אופציה מומלצת ללקוחות המחפשים מהירויות אינטרנט מהירות ואמינות, כמו גם מגוון אפשרויות תמיכת לקוחות. למרות שעשויים להיות כמה חסרונות לבחירה בסלקום, ההשקעה של החברה בתשתית הרשת והמחויבות לתמיכה בלקוחות הופכות אותה לבחירה סולידית עבור לקוחות רבים.
השוו בין ספקי אינטרנט באתר משתלם לי>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה תשתיות תקשורת צריך למשרד חדש?
תשתית תקשורת היא מכלול החומרה והתוכנה המאפשרים העברת הודעות, בין אם באמצעות קול, וידאו או נתונים....
קרא עוד »
אוק 11, 2022
לימוד מומלץ של קורס אנגלית מדוברת לפי שיאן גינס בזיכרון
זה שיש לכם את גוגל טרנסלייט, לא באמת אומר שתוכלו להסתדר לאורך שנים עם האנגלית שלכם. מה עושים אתם...
קרא עוד »
יונ 28, 2020
סופגניות מכל העולם – דונאטס, צ'ורוס, פפנש ועוד..
כאשר אנחנו חושבים על כל העולם אנחנו נוטים לחשוב כי כל עם ועם שונה מאחר. אך אם אנחנו צוללים לפרטים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2018