מה זה קישורים ואיך הם משפיעים על קידום האתר

קישורים

כדי שאתר אינטרנט יתקדם במנועי החיפוש ויוכל להתברג במקומות הראשונים הוצאות החיפוש, נצטרך לגרום לזה לקרות ולזה יש כמה דרכים. במאמר זה נברר מה בדיו עושים הקישורים לאתר ואיך להשתמש בהם.

מה זה קישורים ואיך הם משפיעים על קידום האתר – בכור גולן

בכור גולן, מקדם אתרים מהטובים שיש כאן, מסביר שכל אתר, בין אם הוא קטן או גדול, אם בעליו רוצה לקדם אותו בתוצאות החיפוש הוא יצטרך לעשות כמה פעולות בנושא. בניית קישורים הם בדיוק מה שאתר אינטרנט צריך בשביל זה.

כאשר יש מאמר או כתבה באתר וכמה ממילות המפתח בהם מפנה לעמוד רלוונטי אחר, הוא ייחשב לעמוד "חם" יותר מבחינת גוגל. באופן זה, נצליח לגרום לעמוד לעלות ברמתו ולהתייצב במקומות הראשונים במנועי החיפוש.

איך הקישור משפיע על קידום אתר?

דרכים שונות ומרובות יש, כדי לקדם באמצעותם אתר כלשהו במנועי החיפוש השונים. סדרך כלל, כאשר מדברים על מנוע חיפוש חושבים ישר על גוגל אך יש כמובן עוד כמה מנועי חיפוש.

כדי לגרום למנועים הללו להבין שהאתר או דף הקידום שלכם נחשב יותר ממגביליו, תצטרכו לגרום לו לכך בדרכים שונות. המחשבה הראשונה שעולה לראש בהקשר זה – מסביר בכור גולן, מקדם אתרים וותיק – היא קידום באמצעות קישורים.

למה דווקא קישורים?

פשוט מאוד. בכור גולן מסביר שקישורים איכותיים שמפנים מאתר זניח לאתר נחשב, מעלים את ערכו של האתר הקטן והלא מוכר ובכך, גורמים יותר לחשיפתו הרבה ברשת.

אין ספק שזו אחת מהדרכים שיותר מוצלחות לגרום לאתר שלנו להיות מוכר ונחשב ובכך, להביא לנו עוד לקוחות ולידים חמים ששווים כסף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
PPC חשיפת כוחו: 16 יתרונות עיקריים שכל משווק צריך להכיר
בעידן הדיגיטלי המהיר של היום, שיווק תשלום לפי קליק (PPC) עם דוד וטין התגלה ככלי הכרחי לעסקים ברחבי...
קרא עוד »
אוג 09, 2023
מעבדה מומלצת לתיקון מק
בחירה מעבדה למחשבי אפל תל אביב הינה בחירה לא פשוטה, היות וכל מי שמחזיק במחשב אפל, יודע עד כמה מדובר על...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – התייעצו עם חברת הפיתוח
אם אתם מחפשים אחר מענה של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד אז יהיה נכון מצדכם לפנות אל מספר חברות פיתוח...
קרא עוד »
יול 09, 2021