מה זה קישורים ואיך הם משפיעים על קידום האתר

קישורים

כדי שאתר אינטרנט יתקדם במנועי החיפוש ויוכל להתברג במקומות הראשונים הוצאות החיפוש, נצטרך לגרום לזה לקרות ולזה יש כמה דרכים. במאמר זה נברר מה בדיו עושים הקישורים לאתר ואיך להשתמש בהם.

מה זה קישורים ואיך הם משפיעים על קידום האתר – בכור גולן

בכור גולן, מקדם אתרים מהטובים שיש כאן, מסביר שכל אתר, בין אם הוא קטן או גדול, אם בעליו רוצה לקדם אותו בתוצאות החיפוש הוא יצטרך לעשות כמה פעולות בנושא. בניית קישורים הם בדיוק מה שאתר אינטרנט צריך בשביל זה.

כאשר יש מאמר או כתבה באתר וכמה ממילות המפתח בהם מפנה לעמוד רלוונטי אחר, הוא ייחשב לעמוד "חם" יותר מבחינת גוגל. באופן זה, נצליח לגרום לעמוד לעלות ברמתו ולהתייצב במקומות הראשונים במנועי החיפוש.

איך הקישור משפיע על קידום אתר?

דרכים שונות ומרובות יש, כדי לקדם באמצעותם אתר כלשהו במנועי החיפוש השונים. סדרך כלל, כאשר מדברים על מנוע חיפוש חושבים ישר על גוגל אך יש כמובן עוד כמה מנועי חיפוש.

כדי לגרום למנועים הללו להבין שהאתר או דף הקידום שלכם נחשב יותר ממגביליו, תצטרכו לגרום לו לכך בדרכים שונות. המחשבה הראשונה שעולה לראש בהקשר זה – מסביר בכור גולן, מקדם אתרים וותיק – היא קידום באמצעות קישורים.

למה דווקא קישורים?

פשוט מאוד. בכור גולן מסביר שקישורים איכותיים שמפנים מאתר זניח לאתר נחשב, מעלים את ערכו של האתר הקטן והלא מוכר ובכך, גורמים יותר לחשיפתו הרבה ברשת.

אין ספק שזו אחת מהדרכים שיותר מוצלחות לגרום לאתר שלנו להיות מוכר ונחשב ובכך, להביא לנו עוד לקוחות ולידים חמים ששווים כסף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום סמכות מה זה אומר?
בשונה ממה שנהוג לחשוב, דירוג האתר על ידי גוגל אינו מתבצע רק על פי מילות מפתח או ביטויים רלוונטיים, אלא...
קרא עוד »
יונ 23, 2019
האם זה חוקי לשחק פוקר אונליין
יש ישראלים רבים שאוהב לשחק פוקר אונליין ואף מנצלים את זה כדי להרוויח כסף. אם בוחרים לשחק דרך חברה...
קרא עוד »
פבר 07, 2021
פיתוח אפליקציות לאייפון – כך תיגשו לזה
ישראלים רבים חושבים כיצד יוכלו לממש את החלום שלהם ולהגיע להצלחה משמעותית עם האפליקציה שהם מעוניינים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020