מתי תדעו שהגיע הזמן לשיעורים פרטיים לילד?

שיעורים פרטיים באינטרנט

ילד צריך ללמוד וזה לא משנה אם הוא אוהב או לא אוהב, הוא חייב לרכוש ידע ויכולות ולהתקדם בחיים. השאלה היא אם הוא לומד היטב בכיתה ומתקדם יפה כפי שמצופה מילד בן גילו, או שמה הוא צובר פערים ולא מתמודד עם המטלות הלימודיות כראוי. אנחנו כהורים צריכים להיות מודעים שיש עומס לימודי בבית הספר, וכל תלמיד צריך לשמור על רמת הספקים מתאימה לפי הדרישות הבית ספריות. במידה ונוצר איזשהו פער, ואנחנו מגלים שהילד לא מבין מה המורה מסביר בחשבון או לא קולט את הכללים באנגלית, הרי שיש מקום לחשוב על רעיון של שיעורים פרטיים לילד.

במה יעזרו השיעורים הפרטיים לילד?

  • למידה פרטנית מתבצעת בהתאם לקצב של הילד. המורה מנסה להבין איפה הוא עומד, מה קשה לו, מה מפריע לו להבנה, ואת ההסברים הוא מבצע בהתאם לכך. התוצאה היא ילד שמבין טוב יותר וקולט היטב את הנלמד.
  • למידה בשיעור פרטי מחייבת יותר את הילד. כך שגם אם הילד לא מקשיב מספיק בשיעורים בבית הספר, הוא לא מצליח להפנים את החומר מחוסר מוטיבציה ועניין, הרי שיעורים פרטיים יכולים להועיל לו. שכן כאן הוא והמורה לבד בזירה. המורה מסביר לו עד שהוא מבין וקולט. כך שהוא מחויב יותר ללימודים.
  • אם אתם מגלים שהציון במבחן מביש, והילד לא מצליח להתמודד עם שאלות שהוא אמור לדעת לענות עליהם, זה סימן מובהק שהוא זקוק לשיעורים פרטיים. שיעור פרטי מותאם אישית לקצב של התלמיד, והוא חותר לפתור את הקושי שהיה לילד.
  • אם הילד נעדר מסיבה מסוימת למשך תקופה ממושכת מהלימודים, הוא ככל הנראה צבר פערים. שיעורים פרטיים באינטרנט יאפשרו לו להשלים את הפער ולא להנציח אותו.

> מידע נוסף ניתן לקבל באתר זה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

Web3D

Web3D

העולם של היום הוא לגמרי לא העולם שהיה לפני עשר, עשרים ושלושים שנה. העולם שלנו מתפתח בקצב מטורף בייחוד בכל מה שקשור לתחום הדיגיטל. אנחנו

קרא עוד »
סרטון תדמית לסטארטאפ

סרטון תדמית לסטארטאפ

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים, שמוכנים להשקיע בסרטון תדמית איכותי ומקצועי. מדובר על אחת הדרכים היעילות והפופולאריות ביותר, על מנת להגדיל את החשיפה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה