עוקבים באינסטגרם – איך זה עובד?

עוקבים באינסטגרם

המשמעות הבסיסית של רשתות חברתיות היא, למשוך כמה שיותר אנשים שיעקבו אחרינו. זה נכון לגבי פייסבוק, טוויטר וכן לגבי אינסטגרם. 

ישנן רשתות, למשל, פייסבוק, בה יש אופציה גם לחברים וגם לעוקבים. הקבוצה הראשונה אנחנו מאשרים בתור מי שנרצה שיהיה חבר שלנו, איתו נוכל לייצר אינטראקציה רחבה יותר, בעוד שהקבוצה השנייה, שייכת לאנשים שיכולים לעקוב אחרי העמוד שלנו ולראות את מה שאנחנו מפרסמים. 

משיכת עוקבים לעמוד שלנו ברשת חברתית, למשל אינסטגרם, הוא כלי מאוד משמעותי וחשוב. למשל, אם אנחנו מתחזקים עמוד עסקי, כזה שנועד לשווק ולפרסם מוצרים ושירותים של העסק שלנו, הרי שנרצה שיהיו לנו כמה שיותר עוקבים בעמוד. כך הם יוכלו להיחשף לפוסטים שאנחנו מעלים, תמונות וסרטונים אודות פעילות העסק, המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים. 

על מנת למשוך עוקבים, הרי שאנחנו צריכים לנהל עמוד פעיל, לדאוג לעלות בו תמונות וסרטונים מעודכנים, רלוונטיים ומעניינים, כמו כן, אנחנו צריכים לשווק את העמוד באמצעות קמפיין רלוונטי, וכן יהיה נכון אם נשווק את העמוד ברשתות חברתיות נוספות, ואף נגדיל את כמות העוקבים באמצעות קניית עוקבים

איך הופכים גולשים לעוקבים

הרעיון הוא מאוד פשוט. אנחנו יכולים לבצע קמפיינים רלוונטיים, על פי תחומי עניין מסוימים, וכך ניחשף בפני גולשים שמתעניינים בתחומים אלה. בצורה כזו, אם נניח אנחנו עוסקים בתחום המוזיקה וההופעות, הרי גולשים שמתעניינים בתחום זה ייחשפו אלינו. 

כמו כן, ברגע שעוקבים מסוימים נחשפים אלינו, אז החברים שלהם יכולים לראות את זה וכן יוצע להם גם לעקוב אחרינו. כאשר הם יבחרו לעקוב אחרינו, יזכו לראות את כל מה שאנחנו מפרסמים, בין אם מדובר בתמונות או סרטונים. 

לפני סיום חשוב לומר, אם נדע לשלב אותם בתהליך ונעורר אצלם עניין, זה יביא לנו עוקבים נוספים. 

הכירו שירות מצוין של קניית עוקבים באינסטגרם

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

קניתם בית או נכס מסוים? רוצים לעשות לו את הביטוח הטוב ביותר עבורו? אז קודם כל שיהיה לכם מזל טוב ענק ואנחנו בטוחים שתאבו את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה