עוקבים באינסטגרם – איך זה עובד?

עוקבים באינסטגרם

המשמעות הבסיסית של רשתות חברתיות היא, למשוך כמה שיותר אנשים שיעקבו אחרינו. זה נכון לגבי פייסבוק, טוויטר וכן לגבי אינסטגרם. 

ישנן רשתות, למשל, פייסבוק, בה יש אופציה גם לחברים וגם לעוקבים. הקבוצה הראשונה אנחנו מאשרים בתור מי שנרצה שיהיה חבר שלנו, איתו נוכל לייצר אינטראקציה רחבה יותר, בעוד שהקבוצה השנייה, שייכת לאנשים שיכולים לעקוב אחרי העמוד שלנו ולראות את מה שאנחנו מפרסמים. 

משיכת עוקבים לעמוד שלנו ברשת חברתית, למשל אינסטגרם, הוא כלי מאוד משמעותי וחשוב. למשל, אם אנחנו מתחזקים עמוד עסקי, כזה שנועד לשווק ולפרסם מוצרים ושירותים של העסק שלנו, הרי שנרצה שיהיו לנו כמה שיותר עוקבים בעמוד. כך הם יוכלו להיחשף לפוסטים שאנחנו מעלים, תמונות וסרטונים אודות פעילות העסק, המוצרים והשירותים שאנחנו מציעים. 

על מנת למשוך עוקבים, הרי שאנחנו צריכים לנהל עמוד פעיל, לדאוג לעלות בו תמונות וסרטונים מעודכנים, רלוונטיים ומעניינים, כמו כן, אנחנו צריכים לשווק את העמוד באמצעות קמפיין רלוונטי, וכן יהיה נכון אם נשווק את העמוד ברשתות חברתיות נוספות, ואף נגדיל את כמות העוקבים באמצעות קניית עוקבים

איך הופכים גולשים לעוקבים

הרעיון הוא מאוד פשוט. אנחנו יכולים לבצע קמפיינים רלוונטיים, על פי תחומי עניין מסוימים, וכך ניחשף בפני גולשים שמתעניינים בתחומים אלה. בצורה כזו, אם נניח אנחנו עוסקים בתחום המוזיקה וההופעות, הרי גולשים שמתעניינים בתחום זה ייחשפו אלינו. 

כמו כן, ברגע שעוקבים מסוימים נחשפים אלינו, אז החברים שלהם יכולים לראות את זה וכן יוצע להם גם לעקוב אחרינו. כאשר הם יבחרו לעקוב אחרינו, יזכו לראות את כל מה שאנחנו מפרסמים, בין אם מדובר בתמונות או סרטונים. 

לפני סיום חשוב לומר, אם נדע לשלב אותם בתהליך ונעורר אצלם עניין, זה יביא לנו עוקבים נוספים. 

הכירו שירות מצוין של קניית עוקבים באינסטגרם

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטון תדמית לסטארטאפ
היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים, שמוכנים להשקיע בסרטון תדמית איכותי ומקצועי. מדובר על אחת...
קרא עוד »
יונ 02, 2020
ירידה במשקל עם הרבלייף
תעשיית ההרזיה פורחת. יש כל כך הרבה חברות ומוצרים שמתיימרים לעזור לך לרדת במשקל. חלק מהמוצרים האלה די...
קרא עוד »
נוב 27, 2022
איזה תשתיות תקשורת צריך למשרד חדש?
תשתית תקשורת היא מכלול החומרה והתוכנה המאפשרים העברת הודעות, בין אם באמצעות קול, וידאו או נתונים....
קרא עוד »
אוק 11, 2022