השירותים המעודכנים של סלקום טיוי

השירותים של סלקום טיוי

חברת סלקום היא חברה המוכרת לכולנו כספקית תקשורת סלולרית ושירותי אינטרנט. היא גם משווקת שירותי תקשורת טלפוניים פנים ארציים וגם בינלאומיים זאת באמצעות חברת נטוויז'ן אשר בבעלותה.

החל מחודש דצמבר בשנת 2014 היא החלה לעבוד גם בשוק הטלוויזיה. היא הקימה את שירותי סלקום טי וי והיא אף השיקה ממיר IPTV משולב והוא מציע גם שירות VOD שהוא מבוסס אינטרנט לטלוויזיה ביתית. מדובר בחבילה אטרקטיבית במיוחד בעלות מפתיעה של 99 ₪ בלבד לחודש.

> הקליקו לביצוע השוואת מחירי טלוויזיה

איך פועלים שירותי הטלוויזיה מבית סלקום טי וי?

בדומה לחברת פרטנר טי וי, גם השירות של סלקום טיוי עובד על גבי רשת האינטרנט הביתי והיא מציעה מגוון רחב של סדרות, של ערוצים וגם סרטים הן מהארץ והן מהעולם.

הטלוויזיה של חסרת סלקום טיוי יחד עם הסיבים האופטיים של סלקום מעניקה למנויים שלה חוויית צפייה איכותית ורציפה, כזו שלא הייתה מוכרת כל כך עד היום בישראל.

החבילות של חברת סלקום

חברת סלקום משווקת מספר חבילות גלישה. אלו יכולות להגיע עד למהירות של 1000 מגה, על ידי סיבים אופטיים אשר פרוסים בכל רחבי הארץ. כל מי שנכנס לאתר של סלקום רואה את הדגש על הנתונים בדבר יכולת ההעלאה וההורדה של קבצים בתוך חבילות הגלישה.

מה זה סופר פייבר?

שירות הסופר פייבר זהו שירות אשר מאפשר חווית גלישה מיוחדת למשתמשים. מדובר באינטרנט אשר מספק צפייה באיכות של 4K וכן מהירות מתקדמת של העברת נתונים.

למעשה אם נשווה את המהירות הזו למהירויות הקיימות בשוק נראה כי מדובר במהירות שהיא מגיעה עד פי 10 מהמהירויות אשר קיימות בשוק. אפשרויות הגלישה מהירות במיוחד גם כאשר מדובר סביבה שמכילה הרבה משתמשים, מציאות אשר עם קדמת הטכנולוגיה הולכת וגוברת.

חברת סלקום מציעה מגוון חבילות ללקוחות שלה כאשר כל אחד עשוי למצוא את זו המתאימה לו ולצרכים שלו ובמחירים המתאימים לו.

כך ניתן לרכוש ספק ותשתית כאשר הנתב יהיה בהשאלה. ניתן ללכת על תשתית סיבים אופטיים, על טריפל סיבים, על קוואטרו סיבים וליהנות מהאיכות הגבוהה ומשירות הלקוחות הטוב ביותר של סלקום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תגנו על המחשב שלכם מווירוס כופר
וירוס כופר, כשמו כן הוא, הוא בין הסיוטים הגדולים ביותר של בתי עסק רבים. הרי שלכל בית עסק יש את הפטנטים...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
7 סיבות למה לומר כן למאגרי תמונות
מאגרי תמונות הם בעצם, אתרים באמצעותם ניתן לרכוש צילומים מקצועיים, או להוריד תמונות טובות, וזאת: ללא...
קרא עוד »
יונ 03, 2019
חדשות: וירוסים חדשים בדרך אליכם
אף פעם אי אפשר באמת להיות בטוחים שהשימוש במחשב שלכם בטוח. תמיד עלולות להתגלות פרצות חדשות או להתרחש...
קרא עוד »
ספט 09, 2019