איך לגבש צוות עובדים בקלי קלות?

בילינג

ההצלחות המשותפות בהתנהלות העסקית עוברות דרך ימי גיבוש שבהם העובדים מכירים טוב יותר זה את זה.

 

ימי גיבוש לעובדים

המפתח לכך הוא הוצאת העובדים לימי כיף מאתגרים מחוץ למשרד. בהתאם למספר המשתתפים ולגילאים שלהם, יוצעו להנהלה כמה הצעות לפעילויות והם יחליטו במה לבחור.

קיימים כמה סוגים של פעילויות כמו לדוגמה משחקים או תחרויות אשר כדי להצליח בהם יש צורך בשיתוף פעולה בין כל 12 העובדים בכל קבוצה. ללא סנכרון, הבנות ושיתופי פעולה, הם לא יצליחו להתקדם לתוצאה הטובה ביותר, או ליעד ההגעה למקום הראשון.

במהלך חלוקת המשימות, העובדים יקבלו נקודות הגעה בטבע כך שימצאו את הדרך אליה, משימות הקשורות למשחקים שצריך להשלים את הפאזלים המורכבים והמיוחדים רק בדרך של חשיבה משותפת, רעיונות מקוריים, תחכום ועוד.

לאורך כל המסע המשותף, העובדים יתרמו מניסיונם ברבדי העשייה השונים, המהלך כולו ילווה בהמון רצון להצליח, רגעי צחוק, אושר, הנאה ומוזיקה קצבית.

מכלול הפעולות הללו יובילו לכך שהעובדים יכירו זה את זה לעומק ויגלו עליהם דברים רבים שהם לא נחשפים אליהם בעבודה השוטפת. דברים הקשורים לאישיות המקסימה של אדם זה או אחר, ליכולות למסוגלות, לחברות האמיתית ועוד. התקווה היא שהפתיחות הזו תימשך גם במהלך העבודה השוטפת.

 

סדנאות במהלך יום הגיבוש

במהלך הסדנאות יוסקו מסקנות על הדינמיקה הקבוצתית אשר ליוותה את הקבוצה לאורך כל הפעילות המאתגרת. איך ראה את הדברים כל אחד מהם בסיטואציות השונות. מי תרם רבות להצלחת המיזם כדי להגיע במקום הראשון, או כדי להשלים את המשימה על פי ההנחיות שהתקבלו.

אילו חוזקות התגלו על כל אחד מהם ועד כמה הם מסוגלים לעבוד יחד ללא מחיצות גם במשרד.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה