רגע לפני "שלח": מתי בפעם אחרונה עברתם על הקו"ח שלכם?

קורות החיים שלכם

לרבים יש נטייה לפעול בפזיזות ולא לבדוק לעומק את קורות החיים שלהם לפני שהם שולחים אותם למעסיק פוטנציאלי. זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להימנע ממנו אם אתם רוצים להגדיל את הסיכויים שלכם להתקבל למשרה נחשקת כזו או אחרת.

הצעד החכם ביותר שתוכלו לנקוט בו בכדי להגדיל את הסיכויים שלכם להתקבל למשרה כזו או אחרת יהיה לבדוק בצורה מעמיקה ביותר את קורות החיים שלכם לפני שאתם שולחים אותם.

איך לשפר את קורות החיים?

כמובן שאתם צריכים להבין לפני הכול מה אתם יכולים לעשות שונה בכדי לשפר את קורות החיים שלכם ולהציג אותם באור הרבה יותר חיובי. בכדי שתוכלו להפוך את המשימה הזו להרבה יותר פשוטה בשבילכם, אז כל שיהיה עליכם לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים לשים דגש על הניסוח בתחילה – צריכים עזרה במשימה? גגלו אולג'ובס דרושים.

תשמרו על ניסוח מקצועי וכזה שמדגיש את כל הצדדים החיוביים בתקופות השונות בקריירה שלכם. אם יש לכם תעודות ראויות לציון או מידע שאתם חושבים שיהיה רלוונטי למשרה, זה משהו שיהיה כדאי לכם לציין לאורך קורות החיים. תזכרו שאתם אמורים להרשים את המעסיק הפוטנציאלי ולגרום לו להבין למה כדאי לו להעסיק דווקא אתכם.

כך תגדילו את הסיכויים שלכם

אם אתם רוצים להגדיל את הסיכויים שלכם משמעותית למצוא עבודה נחשקת, אז יהיה כדאי לכם לנקוט בתחילה בצעד הראשון שהזכרנו לעיל, כלומר שיפור קורות החיים, ולאחר מכן פשוט לשלוח את קורות החיים לכמה שיותר מעסיקים פוטנציאליים.

ככל שתשלחו את קורות החיים שלכם ליותר מעסיקים, כך אתם בעצם תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם למצוא עבודה מתאימה בצורה משמעותית ביותר, והרי שזה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת בחשבון אם אתם רוצים להיות מרוצים ממה שאתם עושים.

תחליטו מהי המשרה שעונה על הציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר, וכך תוכלו לראות איך בתוך זמן קצר אתם מצליחים להבין בצורה הרבה יותר טובה את העתיד שלכם מבחינה התעסוקה ופשוט יהיה לכם הרבה יותר ברור כיצד להתנהל מהבחינה הזו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

Web3D

Web3D

העולם של היום הוא לגמרי לא העולם שהיה לפני עשר, עשרים ושלושים שנה. העולם שלנו מתפתח בקצב מטורף בייחוד בכל מה שקשור לתחום הדיגיטל. אנחנו

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה