4 דברים שלא ידעתם על בינה עסקית

4 דברים שלא ידעתם על בינה עסקית

בינה עסקית היא תחום יחסית חדש בעולם מערכות המידע והיא הבינה שבאה לסייע לעסקים רבים בתוך עצמם, להבין יותר טוב את הנתונים שלהם, לנהל נכון יותר את הנתונים ולעשות את העבודה הקשה והסיזיפית במילוי הדוחות במהרה ובמקומכם. ניתן להניח שהבינה העסקית היא למעשה מערכת מידע כשאר מערכות המידע אך יש בה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מחליטים.

הנה 4 דברים שלא ידעתם על בינה עסקית

מתרגמת עבורכם את כל העבודה

במקום שתתחילו חודשים לפני סוף השנה להתחיל ולאגד את כל הנתונים העסקיים, עם בינה עסקית אתם יכולים להתחיל את כל הסיכומים השנתיים ממש ימים ספורים לפני שהשנה נגמרת. כל מידע אפשרי, כל מספר, כל נתון וכל סעיף שאתם צריכים לצרף אל המסמכים הדרושים נמצא בבינה העסקית ומוכן לכם לשליפה. 

מאפשרת ניהול מתוך העסק

מערכות מידע רבות מצריכות לפחות שיחת טלפון אחת עם מתכנת או איש מקצוע היושב במקום אחר בכדי לשנות את מה שאתם רוצים במערכת המידע של העסק שלכם. עם בינה עסקית אתם יכולים להגיד למתכנתים השונים לשלום בידיעה שכל שדבר שאתם צריכים מהמערכת אתם בהחלט יכולים לעשות בכוחות עצמכם ומתוך העסק שלכם. 

שואבת נתונים רלוונטיים בלבד

בזמן שאתם אוספים את כל הנתונים מכל אגף בעסק שלכם, לא בטוחים אילו נתונים אתם צריכים לאיזה דוח והאם הנתונים עליהם אתם מסתכלים בכלל רלוונטיים למישהו, דעו שהבינה העסקית תדע בדיוק אילו נתונים אתם צריכים ולאן והאם בכלל יש בנתונים שהזנתם במהלך השנה צורך. העבודה ארוכת השעות שלכם תיעלם כלא הייתה.

מדווחת עבורכם

עוד דבר שבינה עסקית עושה עבור העסק שלכם הוא להתריע עבורכם כאשר יש דבר מה שאתם צריכים לדעת על העסק שלכם. פעמים רבות הנטייה לא לשים לב מתרחשת בתום לב ולכן בעזרת מערכת ששמה לב לכל פעולה שנעשית בעסק, לא משנה באיזה תחום, היא דבר נחוץ בכל עסק ולא משנה במה הוא עוסק. מידע נוסף באתר https://www.rotlein.co.il/

כתוב/כתבי תגובה