מה היתרונות של שרת ווירטואלי לאתר עסקי?

שרת ווירטואלי

מנהלים אתר עסקי שמסייע לכם בשיווק ובמכירות של העסק? ובכן, אתם כבר בטח יודעים שמדובר במשימה מעט מורכבת יותר מניהול אתר לצרכים פרטיים או אתר תדמיתי נטו ועל כן חשוב מאד להשקיע באפיק הזה. אחד הדברים שיותר חשוב לשים אליהם לב הוא כל נושא האחסון. ככל שהאתר שלכם מכיל יותר מידע, כך חשוב לדאוג לאחסון מתאים שיאפשר לו לרוץ מהר יותר וייתן לגולשים חווית גלישה חלקה ונעימה יותר. בשנים האחרונות הפכו השרתים הווירטואליים לאחסון אתרים למאוד פופולריים ואין ספק כי מדובר בבחירה נכונה עבור כל אתר עסקי כמעט. בואו ננסה להבין מה היתרונות של השרתים הללו.

איכות בכל מקום בעולם

חלק מהאתרים העסקיים בישראל פונים לקהל המקומי, אבל יש הרבה מאד שמכוונים גם לשווקים עולמיים ועל כן אחסון בשרת מקומי לא תמיד יספק חווית גלישה טובה מעבר לגבולות ישראל. תוכלו לראות באתר קמטרה מידע בנושא VPS ולהבין בדיוק איך בחירה בשרת וירטואלי במיקומים שונים ברחבי העולם מאפשר לתת לגולשים מעבר לים חווית גלישה איכותית. מומלץ לחפש תמיד שרתים הממוקמים בארצות הברית, במדינות אירופה ובסין – מיקומים פופולריים במיוחד כשמדובר באתרים עסקיים ישראלים.

התאמה ושינוי הגדרות במהירות

עוד יתרון משמעותי של השרתים הווירטואליים הוא האפשרות לערוך התאמות פשוטות בלחיצת כפתור. כך למשל תוכלו להפעיל מנתבי עומס, חומות אש ורשתות פרטיות באופן מיידי ולהתרחב לעוד מאות שרתים ווירטואליים נוספים בתוך שניות ספורות. אגב, שרתים ווירטואליים איכותיים מאפשרים להריץ כל גרסה של מערכות ההפעלה LINUX ו-Windows.

משאבים פרטיים בלבד

יש נטייה לחשוב כי בחירה בשרת ווירטואלי משמעותה חלוקת זיכרון ומשאבים עם גורמים נוספים. עם זאת, חברה איכותית תמיד תאפשר לכם אחסון פרטי כאשר אתם נהנים מתשתית פרטית לחלוטין הכוללת מעבדים עוצמתיים ומערכת ניהול עצמאית.

תמיכה טכנית שוטפת

בניגוד לשרתים הפיזיים, בחירה בשרת ווירטואלי תאפשר לכם לקבל תמיכה שוטפת בשירות כך שאתם מכוסים במקרים של תקלות. אגב, יש חברות מצוינות שמציעות 30 ימי התנסות בחינם כך שאתם בהחלט יכולים לנסות ולהבין עד כמה מדובר בשירות מצוין ומשתלם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תוכנה יכולה לעזור לכם למכור נכסים?
ענף הנדל"ן הוא אחד מהענפים התחרותיים בעולם, עם הרבה אנשים שמנסים למכור את הנכסים שלהם. תוכנה לניהול...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
מה התקופה הטובה ביותר לתיקון מרזבים
ההכנות שלנו לקראת בוא החורף כוללות רכישת מעילים, שמיכות, תנורים ועוד. מדובר בהכנות נצרכות וחשובות...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018
פענוח ניתוח קטרקט בלייזר: תובנות חיוניות
ניתוח קטרקט בלייזר, שילוב של טכנולוגיה ומומחיות רפואית, שינה משמעותית את תחום רפואת העיניים. הליך...
קרא עוד »
ספט 02, 2023