יש לך פטנט לרשום? פנה עוד היום לעורך פטנטים

עורך פטנטים

אנשים בעלי כישרון בתחום החידושים יכולים להתעשר מפרי עמלם תודות לכושר ההמצאה שלהם. כאשר מישהו מצליח למצוא חידוש לא מוכר בתחום כלשהו – הוא יכול לרשום אותו כפטנט במשרד המשפטים וכך לקבל בלעדיות בשימוש בו ולנצלו לפמטרותיו. רישום הפטנט מונע מחברות מתחרות להשתמש בידע שלא נוצר במסגרת העבודה שלהן. רישום הפטנטים נותן תמריץ לחדשנות ולמחקר, מתוך ידיעה של המפתחים כי יוכלו ליהנות באופן בלעדי מהפירות של השקעתם וכשרונם. הדרך לרישום פטנטים עוברת דרך יחידת רשם הפטנטים במשרד המשפטים. הגשת בקשה מסודרת ומנומקת לרישום פטנט תאפשר לכם לדעת אם רצונכם עשוי להתממש, או שהמצאתכם אינה מהווה חידוש מהותי ולכן לא ניתן לרשום אותה כפטנט.

הבקשה המסודרת כוללת הסברים מפורטים מדוע לדעתכם יש חידוש מהותי בהמצאה שלכם, אשר מוביל לפנייה לרשום אותה כפטנט. עליכם לסקור את המצב המחקרי בתחום הספציפי ולנמק היטב מהו החידוש המהותי שמצאתם. רק אז כדאי לפנות לרשם הפטנטים במשרד המשפטים. ואם יש לך פטנט לרשום, כדאי מאוד להיעזר בשירותו של עורך פטנטים מטעם משרד עורכי פטנטים כץ פרזנטי ושות' www.patents-il.co.il. עורך פטנטים הוא משפטן שעוסר בתחום זה. יש לו ידיע נרחב וניסיון מעשי ובפגישה איתו תוכלו להבים האם יש טעם לפנות לרשם הפטנטים ולהימנע מבזבוז מיותר של כספים ותשלום אגרות. אם התשובה שלילית – חסכתם זמן וכסף. אם התשובה חיובית – עורך הפטנטים יוכל לסייע להגיש בקשה מקצועית ומנומקת היטב, וזאת כתוצאה מידע רב שצבר במהלך הזמן.

פנייה לעורך פטנטים מיועדת לספק לכם סיוע מקצועי ומשפטי כדי להגדיל ככל האפשר את הסיכוי שההמצאה אכן תירשם כפטנט. לפעמים מדובר בהליך אשר נמשך שנים, ופנייה לעורך פטנטים תבטיח שהוא יהיה עם אצבע על הדופק ולא ייתן לבקשת הפטנט להתמסמס ולהידחות שוב ושוב. עורך פטנטים יקפיד על ניסוח מדויק של הבקשה ויידע למנוע מצב שבו ההמצאה שלכם היא עצמה פגיעה בזכות קניים של ממציא אחר, שרשם פטנט באותו תחום. כדי למנוע בזבוז זמן ועוגמת נפש מיותרת – מומלץ מאוד להיעזר בעורך פטנטים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה עסק צריך חברת מחשוב צמודה
אנו חיים בעידן שבו האינטרנט הוא נוכחות מתמדת. הוא משמש לתקשורת, בידור וחינוך. האינטרנט הפך את העולם...
קרא עוד »
ספט 29, 2022
איך נקבע מחיר לניקוי ספות
הכיסאות והספות האהובים עלינו הם כמו חלק מהמשפחה. מסוגננים, נוחים ומסבירי פנים. אנו תמיד רוצים שהם...
קרא עוד »
יונ 29, 2020
איך לגבש צוות עובדים בקלי קלות?
ההצלחות המשותפות בהתנהלות העסקית עוברות דרך ימי גיבוש שבהם העובדים מכירים טוב יותר זה את...
קרא עוד »
יול 08, 2020