יש לך פטנט לרשום? פנה עוד היום לעורך פטנטים

עורך פטנטים

אנשים בעלי כישרון בתחום החידושים יכולים להתעשר מפרי עמלם תודות לכושר ההמצאה שלהם. כאשר מישהו מצליח למצוא חידוש לא מוכר בתחום כלשהו – הוא יכול לרשום אותו כפטנט במשרד המשפטים וכך לקבל בלעדיות בשימוש בו ולנצלו לפמטרותיו. רישום הפטנט מונע מחברות מתחרות להשתמש בידע שלא נוצר במסגרת העבודה שלהן. רישום הפטנטים נותן תמריץ לחדשנות ולמחקר, מתוך ידיעה של המפתחים כי יוכלו ליהנות באופן בלעדי מהפירות של השקעתם וכשרונם. הדרך לרישום פטנטים עוברת דרך יחידת רשם הפטנטים במשרד המשפטים. הגשת בקשה מסודרת ומנומקת לרישום פטנט תאפשר לכם לדעת אם רצונכם עשוי להתממש, או שהמצאתכם אינה מהווה חידוש מהותי ולכן לא ניתן לרשום אותה כפטנט.

הבקשה המסודרת כוללת הסברים מפורטים מדוע לדעתכם יש חידוש מהותי בהמצאה שלכם, אשר מוביל לפנייה לרשום אותה כפטנט. עליכם לסקור את המצב המחקרי בתחום הספציפי ולנמק היטב מהו החידוש המהותי שמצאתם. רק אז כדאי לפנות לרשם הפטנטים במשרד המשפטים. ואם יש לך פטנט לרשום, כדאי מאוד להיעזר בשירותו של עורך פטנטים מטעם משרד עורכי פטנטים כץ פרזנטי ושות' www.patents-il.co.il. עורך פטנטים הוא משפטן שעוסר בתחום זה. יש לו ידיע נרחב וניסיון מעשי ובפגישה איתו תוכלו להבים האם יש טעם לפנות לרשם הפטנטים ולהימנע מבזבוז מיותר של כספים ותשלום אגרות. אם התשובה שלילית – חסכתם זמן וכסף. אם התשובה חיובית – עורך הפטנטים יוכל לסייע להגיש בקשה מקצועית ומנומקת היטב, וזאת כתוצאה מידע רב שצבר במהלך הזמן.

פנייה לעורך פטנטים מיועדת לספק לכם סיוע מקצועי ומשפטי כדי להגדיל ככל האפשר את הסיכוי שההמצאה אכן תירשם כפטנט. לפעמים מדובר בהליך אשר נמשך שנים, ופנייה לעורך פטנטים תבטיח שהוא יהיה עם אצבע על הדופק ולא ייתן לבקשת הפטנט להתמסמס ולהידחות שוב ושוב. עורך פטנטים יקפיד על ניסוח מדויק של הבקשה ויידע למנוע מצב שבו ההמצאה שלכם היא עצמה פגיעה בזכות קניים של ממציא אחר, שרשם פטנט באותו תחום. כדי למנוע בזבוז זמן ועוגמת נפש מיותרת – מומלץ מאוד להיעזר בעורך פטנטים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

פולריס טרקטורונים

פולריס טרקטורונים

מתעניינים בספורט אתגרי ואוהבים לצאת לחוש את השטח? להתגבר על כל סוג של אדמה ולצלוח את הדרך בכיף גדול? כנראה שגם אתם משתייכים לאוהדים של

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה