איך משווים בין תוכנות אנטי וירוס

תוכנות אנטי וירוס

היום כבר לא ניתן לוותר על התקנה של תוכנות אנטי וירוס, היות וכמות התוכנות הזדוניות שמיוצרות ומופצות ברשת היא עצומה. כמעט כל יום מתגלות תוכנות זדוניות חכמות וחדשניות, אשר מצליחות להדביק את המחשב בצורה יעילה ומהירה יותר. תוכנת אנטי וירוס מקצועית ואיכותית כמו באתר https://antivirus.market, תוכל לגלות את התוכנה הזדונית ולנטרל אותה, ובכך לשמור על המידע הקריטי המצוי במחשב שלכם. ללא תוכנת אנטי וירוס איכותית שמתעדכנת באופן תדיר, המחשב שלכם יסבול מכמות עצומה של ווירוסים, תוכנות זדוניות שונות ואפילו תוכנות כופר שמצפינות את המידע ומונעות אליו כל גישה אפשרית. לכן חשוב להשקיע בתוכנה איכותית ויעילה הן למחשב הביתי והן למחשבים בעסק.

השוואה בין תוכנות אנטי וירוס – הדרך אל המחשב המאובטח 

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט תוכנות אנטי וירוס שונות, כאשר לכל תוכנה היתרונות והחסרונות שלה. חשוב לבחור את התוכנה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולתקציב שלכם, היות וישנן תוכנות חינמיות לצד תוכנות יקרות ומקיפות יותר. קודם כל, מומלץ להתנסות במספר תוכנות שונות, על מנת לראות את צורת העבודה שלהן ואת רמת היעילות שהן מסוגלות לספק. רוב התוכנות מספקות תקופת ניסיון חינמית, לכן כדאי להשתמש בה לצורך בדיקה מעמיקה של יכולות התוכנה. מעבר לכך, מומלץ תמיד להיעזר בהמלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים, היות ואין חכם כבעל ניסיון, כאשר המטרה היא כמובן ללמוד מניסיון של אנשים אחרים. נקודה חשובה נוספת, היא הצורך לבחור בתוכנת אנטי וירוס המספקת רישיון ליותר ממחשב אחד, היות וברוב הבתים ניתן למצוא לפחות שני מחשבים, מספר טלפונים סלולריים, אייפדים וכדומה. לעומת זאת, אם מדובר בעסק, יהיה צורך באנטי וירוס שיספק רישיון לכל המחשבים של העסק. נקודה חשובה נוספת היא נושא התאימות, היות ולא כל תוכנות האנטי וירוס מתאימות למחשבי מאק או למכשירים ניידים מסוג אנדרואיד. לכן חשוב לבחון מראש האם התוכנה יכולה להתאים לצרכים שלכם.

לסיכום, על מנת להשוות בין תוכנות אנטי וירוס שונות, יש צורך להשתמש במספר פרמטרים עקרוניים. ניתן למשל להשוות מחיר, נוחות שימוש, תאימות וכמות הרישיונות שהתוכנה מספקת.

> קראו מידע חשוב גם באתר https://www.av-comparatives.org

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה