מה צריך לדעת לפני שעושים איטום בניין בסנפלינג

איטום בניין בסנפלינג

פעולה בגובה היא לא עניין פשוט, ולמרות שאולי דבר זה נראה קל כאשר אין ממש פוביה מגובה, ואולי אפילו פעולה שבה יכולים ליהנות מן האתגר, עדיין עבודות שנעשות בגובה רב הן כאלה אשר מחייבות הבנה מעמיקה הן מצד מזמין העבודה ועוד יותר מצד המבצע שלה שנמצא בין שמיים לקרקע.

מה בכל זאת יש לבדוק לפני שנמצאים כבר עם הרתמה קשורים בכבלים מהקומה הכי עליונה? עברו על פני הדברים החשובים הללו כדי לוודא שכל עבודה בגובה נעשית בצורה נכונה על מנת להגיע בסופו של דבר אל התוצאה הכי משביעת רצון מבחינת כל הנוגעים בדבר.

זכרו! עבודה בגובה יכולה לסכן חיים אם היא לא מתבצעת כראוי, לכן מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום https://basis-s.co.il

החומר הכי נכון עבור האיטום

ישנם הרבה מאוד חומרים עבור איטום של בניין, ולפני שמתקדמים אל עבודה של איטום אשר מתבצעת בצורה של סנפלינג עבור בניין רב קומות חייבים להבין את החומר אשר מסייע לעבודה מהירה ונכונה. יש הבדל גדול בין חומרי איטום אשר נועדו עבור בניין שמחופה במלט לעומת בניינים אשר מחופים באבן אחרת כמו שיש או פסיפס, ומכאן יש להביא את חומר האיטום הנכון לצד ציוד עבודה אשר איתו יכולים ליישם את החומר הנבחר בצורה יעילה על המשטח לגובה, קומה אחר קומה. רק בלע מקצוע מנוסים יודעים כיצד לבצע את הפעולה בגובה ולהביא לתוצאות איטום משביעות רצון בשטח.

הגעה לעבודה רק עם ציוד נדרש

כאשר תלויים בחוטי סנפלינג זה חשוב מאוד להכין מבעוד מועד את כל הציוד הנדרש לשם העבודה, עם חלוקה נכונה של כל שלב ושלב בין האנשים אשר מבצעים את העבודה בצוות ובים הזמן שבו ניתן לבצע את העבודה. תכנון מקדים של שלבי העבודה והחלוקה של הביצוע בין אנשי הצוות צריך להיות כולל גם את מי שאמון על נשיאת כל חלק וחלק של הציוד עבור האיטום לאחר שכבר נמצאים בגובה. דבר זה חוסך הרבה מאוד בזבוז של זמן מיותר בעלייה וירידה שוב ושוב עד לסיום של כל האיטום בבניין שיכול להיות עם הרבה מאוד קומות אשר בהן צריכים לבצע את אותה הפעולה.

קראו גם:

מה התקופה הטובה ביותר לתיקון מרזבים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 טיפים לניסוח תנאי שימוש לאפליקציה
היצירה של אפליקציות מתקדמות למגוון רחב של שימושים הופכת בשנים האחרונות לכלי עבודה מרכזי של בעלי...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
כמה עולה קורס אוטומציה?
עוסקים בבדיקת תוכנה ידנית ורוצים לעשות שינוי בקריירה? זה משהו שתוכלו לעשות בקלות עם הקורס המתאים, אבל...
קרא עוד »
פבר 07, 2022
מה זה CRM?
ראשי התיבות של המונח "CRM" הן 'Customer relationship management' או בשפה העברית, 'ניהול קשרי לקוחות'. המערכות הללו...
קרא עוד »
יונ 27, 2019