איך להגדיל את הסיכוי להתקבל לעבודה?

פורמט קורות חיים

כשניגשים אל ראיון עבודה תמיד קיימות חששות ומתח טבעי. אנו תוהים האם נתקבל, האם נצליח להעביר את המסר שלנו כפי שאנחנו רוצים, האם נדע לענות על השאלות בצורה נכונה. על מנת שיהיה קל יותר בראיון, קיבצנו עבורכם מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.

מה צריך לעשות בשביל להגיע מוכנים לראיון עבודה

קורות חיים

עוד לפני שאתם מגיעים לראיון עבודה, בשביל שיזמינו אתכם עליכם לשלוח קורות חיים שיעשו רושם טוב על המגייסים. לכן, השתמשו בפורמט קורות חיים טוב, פורמט שיאפשר לכם להציג את כל מה שאתם רוצים בצורה פשוטה וברורה. תכתבו את הדברים בצורה ממצה, ותוודאו שהדברים נכתבים בשפה רהוטה ויפה.

המלצות

מומלץ להגיע לראיון עם מכתבי המלצה או לפחות מספרי טלפונים של ממליצים. חשוב שהמכתבים או המספרים יהיו של מעסיקים שמכירים אתכם היטב ויהיו מוכנים להמליץ לכם בלב שלם. חשוב שתיידעו אותם לפני כן, שמסרתם את המספר שלהם בשביל שיהיו מוכנים לשיחה מהמגייסים.

מחקר מקדים

לפני שאתם מגיעים לראיון עבודה בעסק מסוים, תעשו עליו מחקר, תבדקו היטב במה הוא מתעסק, מה התנאים במקום. כל דבר שיכול לעזור לכם לדעת למה אתם נכנסים וכן כל דבר שיעזור לכם לבנות סט של שאלות שתוכלו לשאול בראיון עצמו.

הגיעו רגועים ונינוחים

לפני שאתם נכנסים לראיון עצמו שתו כוס מים, הירגעו, אמרו לעצמכם מילות עידוד. זה יעזור לכם להפיג את המתח, יעזור לכם להתמודד עם השאלות ולהרגיש הרבה יותר רגועים ונינוחים. חשוב מאוד שתבואו עם גישה חיובית, אך לא בגישה מתנשאת ולא נעימה.

תתלבשו יפה

אתם לא חייבים להגיע עם חליפה, אך אתם כן צריכים לבוא עם בגדים נקיים, מגוהצים, בגדים שמתאימים למקום עבודה. זה אחד הדברים ששמים לב אליהם ויכול לייצר רושם חיובי או שלילי על המגייס.

לפני סיום, חשוב שתזכרו, אתם לא היחידים שמתחרים על כל משרה. אם תגיעו אל הראיון בצורה רגועה ושלווה, ותהיו מוכנים לקראתו, אז תגדילו את הסיכוי שלכם להצליח ולהתקבל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה