מה פעולות התחזוקה הנדרשות באתר וורדפרס

תחזוקה באתר וורדפרס

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לבניית אתרי אינטרנט, בכל התחומים, היא הפלטפורמה של אתר וורדפרס. מדובר על פלטפורמה רחבה ומשמעותית שמספקת לנו אופציות שונות לבניית אתר אינטרנט בגדלים ובצורות שונות. 

על מנת ליהנות מפלטפורמה זו, אנחנו צריכים לרכוש את המערכת, להתקין אותה על שרת אחסון, לקבל גישה לשרת וכך אנחנו יכולים לעבוד דרך מערכת ניהול אתרים של וורדפרס. יש לנו אפשרות לבצע את כל הפעולות הנדרשות בשביל לתחזק את האתר, להזין לו תכנים, לעדכן אותו, לקדם בגוגל או כל דבר אחר שהוא הכרחי ורלוונטי עבורנו. 

לשם כך אנחנו גם צריכים לדעת אילו פעולות נדרשות לצורך תחזוקת אתר וורדפרס. באופן טבעי, יש לא מעט פעולות שעלינו לבצע באופן סדיר, בשביל שנוכל ליהנות מהאתר ולהפיק ממנו תועלת כפי שאנחנו רוצים. 

לפני שנציג כמה פעולות הכרחיות, חשוב להדגיש, יש מקרים בהם אין לנו אפשרות בחירה, שכן כל אתר אינטרנט דורש פעולות מסוימות, לעומת זאת, יש מקרים בהם אופי האתר דורש פעולות תחזוקה ספציפיות. 

אילו פעולות נדרשות לתחזוקת אתר וורדפרס

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים להזין לאתר תכנים באופן קבוע. בין אם מדובר במאמרים או תכני טקסט אחרים. זה חשוב בשביל שהאתר יוכל להתעדכן, וכן בשביל שהאתר יוכל להתקדם במנוע החיפוש של גוגל. 

שנית, אנחנו צריכים להזין תמונות וסרטונים, כך נוכל לספק אלמנט של עיצוב לאתר ולא נשאיר אותו חלק וריק. חשוב שהתמונות יהיו איכותיות ובגודל המתאים בשביל שהאתר ינוע במהירות. 

שלישית, אם האתר כולל חנות וירטואלית אזי שאנחנו צריכים להזין מוצרים ופריטים למכירה, עלינו להזין את המפרט הטכני שלהם וכן את כל המידע הרלוונטי לגולשים שנכנסים במטרה לרכוש אותם בצורה פשוטה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי QA מה זה
אחד התחומים הבולטים והמשמעותיים ביותר בתחום ההייטק בכלל ובעולם התוכנות בפרט, הוא כל מה שקשור לתחום...
קרא עוד »
יונ 16, 2021
רגע לפני "שלח": מתי בפעם אחרונה עברתם על הקו"ח שלכם?
לרבים יש נטייה לפעול בפזיזות ולא לבדוק לעומק את קורות החיים שלהם לפני שהם שולחים אותם למעסיק...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
טיפול ברוזציאה – איך לטפל במחלת עור לא נעימה
מחלות עור הן אינן מחלות נעימות כלל. מדובר במחלות אשר מסיבות תופעות עוריות לא אסתטיות על עור הגוף. כאשר...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018