מה פעולות התחזוקה הנדרשות באתר וורדפרס

תחזוקה באתר וורדפרס

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר לבניית אתרי אינטרנט, בכל התחומים, היא הפלטפורמה של אתר וורדפרס. מדובר על פלטפורמה רחבה ומשמעותית שמספקת לנו אופציות שונות לבניית אתר אינטרנט בגדלים ובצורות שונות. 

על מנת ליהנות מפלטפורמה זו, אנחנו צריכים לרכוש את המערכת, להתקין אותה על שרת אחסון, לקבל גישה לשרת וכך אנחנו יכולים לעבוד דרך מערכת ניהול אתרים של וורדפרס. יש לנו אפשרות לבצע את כל הפעולות הנדרשות בשביל לתחזק את האתר, להזין לו תכנים, לעדכן אותו, לקדם בגוגל או כל דבר אחר שהוא הכרחי ורלוונטי עבורנו. 

לשם כך אנחנו גם צריכים לדעת אילו פעולות נדרשות לצורך תחזוקת אתר וורדפרס. באופן טבעי, יש לא מעט פעולות שעלינו לבצע באופן סדיר, בשביל שנוכל ליהנות מהאתר ולהפיק ממנו תועלת כפי שאנחנו רוצים. 

לפני שנציג כמה פעולות הכרחיות, חשוב להדגיש, יש מקרים בהם אין לנו אפשרות בחירה, שכן כל אתר אינטרנט דורש פעולות מסוימות, לעומת זאת, יש מקרים בהם אופי האתר דורש פעולות תחזוקה ספציפיות. 

אילו פעולות נדרשות לתחזוקת אתר וורדפרס

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים להזין לאתר תכנים באופן קבוע. בין אם מדובר במאמרים או תכני טקסט אחרים. זה חשוב בשביל שהאתר יוכל להתעדכן, וכן בשביל שהאתר יוכל להתקדם במנוע החיפוש של גוגל. 

שנית, אנחנו צריכים להזין תמונות וסרטונים, כך נוכל לספק אלמנט של עיצוב לאתר ולא נשאיר אותו חלק וריק. חשוב שהתמונות יהיו איכותיות ובגודל המתאים בשביל שהאתר ינוע במהירות. 

שלישית, אם האתר כולל חנות וירטואלית אזי שאנחנו צריכים להזין מוצרים ופריטים למכירה, עלינו להזין את המפרט הטכני שלהם וכן את כל המידע הרלוונטי לגולשים שנכנסים במטרה לרכוש אותם בצורה פשוטה. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה