5 טיפים לניסוח תנאי שימוש לאפליקציה

5 טיפים לניסוח תנאי שימוש לאפליקציה

היצירה של אפליקציות מתקדמות למגוון רחב של שימושים הופכת בשנים האחרונות לכלי עבודה מרכזי של בעלי עסקים ואנשים פרטיים רבים. יחד עם זאת ישנם כמה אלמנטים משפטיים שאתם צריכים לתת עליהם את הדעת כדי להגן על עצמכם בכל צורה שהיא. במאמר הקרוב, אספנו לכם חמישה טיפים לניסוח תנאי השימוש של האפליקציה החדשה שלכם:

צריכים ייעוץ בנושא זכויות יוצרים אונליין? צרו קשר עוד היום עם עורך דין דיני אינטרנט! >>>

חמשת הטיפים הכי טובים לניסוח תנאי שימוש לאפליקציה

  1. הגדירו את התנאים הבסיסיים של נותני השירותים אל מול מקבלי השירותים באפליקציה בצורה ברורה מאוד. תנאי המסגרת הם הבסיס והמשתמשים חייבים להכיר אותם מבעוד מועד. 
  2. נסחו את תנאי השימוש בשפה משפטית מתאימה, על מנת לכסות את עצמכם בכל סיטואציה פוטנציאלית. אל תהססו לפנות לעזרתו של עורך דין מומחה בתחום. כל מילה בהסכם השירותים חשובה והיא תקבע איך ייראו החיים שלכם במקרה של מחלוקת או טענה משפטית של כל אחד מהמשתמשים.
  3. התייחסו לפריצות פוטנציאליות או למחלוקות שעלולות לעלות אל מול לקוחות או גורמים חיצוניים, כבר במעמד פתיחת החשבון של הלקוחות החדשים. התמודדות מבעוד מועד פותרת מחלוקות ומאפשרת לכם להיות רגועים יותר.
  4. בקשו מהמשתמשים לאשר את תנאי השימוש לפני הכניסה לאפליקציה, כתנאי התחלתי לפתיחת המשחק שלכם. גם עם המשתמשים שבחרו שלא לקרוא את הסכם השימוש, האחריות נופלת עליהם כי הם אישרו את תנאי השימוש באפליקציה.
  5. אם יש לכם מועדון לקוחות או מועדון חברים אתם חייבים להציג את הפרטיות ולהסביר כיצד תשמרו על פרטיותם של משתמשי האפליקציה תחת תנאים שונים. ככל שהמידע יהיה מפורט וברור יותר, כך אתם תתמודדו עם פחות טענות של פגיעה בפרטיות ותוכלו להעיד על עצמכם שאתם עובדים בשקיפות אל מול הלקוח.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

טונרים

טונרים

אחד מהמרכיבים הבסיסיים של כל משרד ושל כל מקום ציבורי הנותן שירות לאנשים זו המדפסת. בכל מקום כזה יש על פי רוב צורך בהדפסת מסמכים,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה