חדשות: וירוסים חדשים בדרך אליכם

חדשות: וירוסים חדשים בדרך אליכם

אף פעם אי אפשר באמת להיות בטוחים שהשימוש במחשב שלכם בטוח. תמיד עלולות להתגלות פרצות חדשות או להתרחש מקרים שיחשפו אותנו לנזקים שונים. תוכנות הוירוס הולכות ומתפתחות, ומפתחים משקיעים עמל רב כדי להפיץ תוכנות שליליות שטומנות בחובן נזקים רבים. מה שחשוב לנו לדעת – התגוננות. חובה לוודא כי המחשב שלכם מוגן עם תוכנת אנטי וירוס עדכנית ואמינה שיש לה את היכולת להגן עליכם. כמו כן יש לבדוק כי התוכנה מתאימה לצרכים שלכם ולאופי הגלישה.

הוירוסים עושים דרכם אלינו!

אז זהו שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשבת על זרי הדפנה ולהמשיך לנהל את החיים שלנו בשלווה. כן, חשוב מאוד להתגונן ולזכור כי תוכנות זדוניות ווירוסים יש בשפע. הרבה יותר ממה שהיינו רוצים לפגוש אנחנו עלולים לפגוש במהלך השימוש שלנו במחשב. מסיבה זו כדאי להתגונן עם אנטי וירוס יעיל ואמין שיוכל להגן עלינו מפני התוכנות החמורות הללו שבהחלט עלולות לפגוע ולהזיק.

התעניינו לגבי אנטי וירוס קספרסקי.

הוירוסים החדשים שמחוללים שמות

פישינג – מידע אישי של גולשים הוא ערך עצום עבור גורמים שליליים שונים. הם שמחים לקבל פרטי כרטיס אשראי, סיסמאות וקודים שונים. את זה הם מנסים לקבל לידיהם כפרי בשל באמצעות תוכנות פישינג. מדובר על תוכנות שמבקשות מהגולשים להזין פרטים מסוימים בשם הבנק / חברת האשראי / אתר מכירות וכדומה. גולש שלא יפקח עין לא יבחין כי מדובר על תרמית שמנסה לדלות ממנו פרטים אישיים שאמורים להישאר חסויים לחלוטין.

לחיצה על פרסומות – כידוע בפרסום האינטרנטי מפרסמים משלמים לחברה המפרסמת לפי מספר הקליקים או הצפיות. מפתחים בעלי מטרות זדוניות גורמים לגולשים להגיע למסכים מסוימים אשר בלי שהם יעשו דבר המערכת תזהה קליקים. מה שכמובן מאפשר להם לגבות כספים מהמפרסמים שיראו מול העיניים כי התוכנה מאשרת את כמות ההקלקות. אלו כמובן לא התרחשו מעולם. לא מדובר על מפרסמים שעושים זאת, אלא על גורמים בעלי אינטרסים שונים שהצליחו לפתח את התכונה הזו כדי לעשות רווחים בצורה לא ישרה על גב הגולשים והמפרסמים גם יחד.

כבר אמרנו שאנטי וירוס אמין ויעיל זה מוצר חובה בכל מחשב וטלפון?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח אפליקציות לאייפון – כך תיגשו לזה
ישראלים רבים חושבים כיצד יוכלו לממש את החלום שלהם ולהגיע להצלחה משמעותית עם האפליקציה שהם מעוניינים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
מעבדה מומלצת לתיקון מק
בחירה מעבדה למחשבי אפל תל אביב הינה בחירה לא פשוטה, היות וכל מי שמחזיק במחשב אפל, יודע עד כמה מדובר על...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
למה כדאי להזמין ריהוט מנגר ולא מחנות רהיטים?
לא פעם כאשר אנשים עומדים לפני רכישה של מוצר חדש, הם לא עוצרים להתלבט האם לבחור בגוון טבעי או בגוון בעל...
קרא עוד »
פבר 27, 2019