איך מכינים תחפושות בבית במינימום השקעה?

מכינים תחפושות בבית

בין אם חג הפורים מתקרב או שיש מסיבת תחפושות בקרוב. אתם בטח רוצים להתחפש בצורה המקורית ביותר. על מנת לצמצם את הסיכוי שיהיה לכם תאום לתחפושת במסיבה, עדיף להכין את התחפושת לבד או לבדוק רעיונות באתר https://www.bubabuba.com. לא תמיד יש לנו זמן רב להשקיע בהכנת התחפושת ולפעמים אין אנו רוצים להשקיע סכומי כסף גדולים במצרכים להכנת התחפושת, כך או כך, הגעתם למאמר הנכון.

אז איך תכינו תחפושות בבית בהשקעה מינימאלית?

היו מקוריים. על ידי חשיבה מחוץ לקופסא ניתן לתת לעצמינו מראה של עצמים, מאכלים שונים וגם דמויות מוכרות ללא הרבה מאמץ. לפניכם כמה דוגמאות.

התחפש לביצת עין. על ידי לבישת חולצה צהובה, הנחת כרית וחיבורה לבטן מתחת לחולצה ועטית בד לבן עם חיתוך עגול על גבי מקום הכרית, ניתן להראות ממש כמו ביצת עין מוכנה לאכילה.

מנצחת הערב בתור התחפושת בעלת מינימום ההשקעה האפשרי היא תחפושת של ציור של עצמכם. תחפושת זו היא הפשוטה ביותר משום שכל מה שנדרש לעשות זה להשיג מסגרת של תמונה, להסתובב איתה ולהרים אותה לעיתים כך שרואים אתכם דרך המסגרת עושים פרצופים שונים. למשקיענים ניתן להתאפר ולהשתדל לתת לעצמכם מראה יותר ציורי.

בובת אימים. במיוחד לנשים ניתן על ידי איפור מפחיד להתחפש לבובת אימים. אם יש לך שיער ארוך כדאי שתעשי קוקיות כך שתראי כמו בובת אימה הישר מהסרטים.

> אל תוותרו על תחפושת מקורית, הקליקו לאיתור ה-אחת! https://www.bubabuba.com/purim-costumes

המסיבה ממש מעבר לפינה, איך מכינים תחפושות בבית במהירות האפשרית?

תחפושת ליחיד, זוג או שלישיה. התחפשו לאשכולות ענבים. קנו באינטרנט בלונים בצבעים ירוק, סול כהה ואדום. כל אחד מהחבורה צריך ללבוש בגדים בצבע ענבים מסוים ולהדביק על עצמו בלונים באותו הצבע, בצורה כזאת תיראו כחבורת אשכולות ענבים. למשקיענים ניתן לחבר בעזרת דבק קר דף נייר מגולגל הצבוע בצבעי ענף הענבים.

תחפושת איש המקל ממשחקי המחשב והאילוסטרציות. במידה ויש לכם בגדים לבנים אותם בהם אין לכם בעיה להשתמש, ניתן לצייר עליהם דמות איש מקל. לתחפושת זו תצטרכו גם דפים כדי לצייר עליהם פנים, לעשות בהם חורים לעיניים ולחבר בחוטים כדי שישב טוב על הראש.

קראו כאן איך בוחרים תחפושות לפורים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חולצות מודפסות
חולצות מודפסות הן אחד מפריטי הלבוש הפופולריים ביותר כיום בתעשיית האופנה. הם מגיעים במגוון צבעים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2022
סריקת מסמכים תעשייתית – מה צריך לדעת
ביצוע של סריקת מסמכים תעשייתית זהו דבר שניתן לעשות היום בקלות רבה יותר מאי פעם. ישנן מערכות שונות אשר...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
צילום לאתרי אינטרנט
צילום לאתרי אינטרנט הוא תחום מקיף הכולל צילום תמונות לאתרי חנות אלקטרונית, לחנויות באמזון...
קרא עוד »
נוב 13, 2021