איך מכינים תחפושות בבית במינימום השקעה?

מכינים תחפושות בבית

בין אם חג הפורים מתקרב או שיש מסיבת תחפושות בקרוב. אתם בטח רוצים להתחפש בצורה המקורית ביותר. על מנת לצמצם את הסיכוי שיהיה לכם תאום לתחפושת במסיבה, עדיף להכין את התחפושת לבד או לבדוק רעיונות באתר https://www.bubabuba.com. לא תמיד יש לנו זמן רב להשקיע בהכנת התחפושת ולפעמים אין אנו רוצים להשקיע סכומי כסף גדולים במצרכים להכנת התחפושת, כך או כך, הגעתם למאמר הנכון.

אז איך תכינו תחפושות בבית בהשקעה מינימאלית?

היו מקוריים. על ידי חשיבה מחוץ לקופסא ניתן לתת לעצמינו מראה של עצמים, מאכלים שונים וגם דמויות מוכרות ללא הרבה מאמץ. לפניכם כמה דוגמאות.

התחפש לביצת עין. על ידי לבישת חולצה צהובה, הנחת כרית וחיבורה לבטן מתחת לחולצה ועטית בד לבן עם חיתוך עגול על גבי מקום הכרית, ניתן להראות ממש כמו ביצת עין מוכנה לאכילה.

מנצחת הערב בתור התחפושת בעלת מינימום ההשקעה האפשרי היא תחפושת של ציור של עצמכם. תחפושת זו היא הפשוטה ביותר משום שכל מה שנדרש לעשות זה להשיג מסגרת של תמונה, להסתובב איתה ולהרים אותה לעיתים כך שרואים אתכם דרך המסגרת עושים פרצופים שונים. למשקיענים ניתן להתאפר ולהשתדל לתת לעצמכם מראה יותר ציורי.

בובת אימים. במיוחד לנשים ניתן על ידי איפור מפחיד להתחפש לבובת אימים. אם יש לך שיער ארוך כדאי שתעשי קוקיות כך שתראי כמו בובת אימה הישר מהסרטים.

> אל תוותרו על תחפושת מקורית, הקליקו לאיתור ה-אחת! https://www.bubabuba.com/purim-costumes

המסיבה ממש מעבר לפינה, איך מכינים תחפושות בבית במהירות האפשרית?

תחפושת ליחיד, זוג או שלישיה. התחפשו לאשכולות ענבים. קנו באינטרנט בלונים בצבעים ירוק, סול כהה ואדום. כל אחד מהחבורה צריך ללבוש בגדים בצבע ענבים מסוים ולהדביק על עצמו בלונים באותו הצבע, בצורה כזאת תיראו כחבורת אשכולות ענבים. למשקיענים ניתן לחבר בעזרת דבק קר דף נייר מגולגל הצבוע בצבעי ענף הענבים.

תחפושת איש המקל ממשחקי המחשב והאילוסטרציות. במידה ויש לכם בגדים לבנים אותם בהם אין לכם בעיה להשתמש, ניתן לצייר עליהם דמות איש מקל. לתחפושת זו תצטרכו גם דפים כדי לצייר עליהם פנים, לעשות בהם חורים לעיניים ולחבר בחוטים כדי שישב טוב על הראש.

קראו כאן איך בוחרים תחפושות לפורים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

סוגי נופש שווים

3 סוגי הנופש הכי שווים!

המצב הכלכלי בארץ מעולם לא היה טוב יותר ועל כך מעידים הן נתונים מאקרו כלכליים והן נתונים מיקרו כלכליים. המצב המצוין של אזרחי ישראל אומר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה