קידום בגוגל אורגני או ממומן?

קידום בגוגל אורגני או ממומן?

קידום של אתר, דף או כל תוכן אחר הוא אתגר לא קל. הרשת מוצפת במידע רב ולא קל להעלות על פני השטח את התכנים שלכם. עוד יותר קשה ליצור את המפגש הרצוי בין התוכן שלכם לבין הגולשים שעשויים להתעניין בו. ניתן להבדיל בין שתי שיטות קידום בולטות. האחת היא קידום אורגני בגוגל והשניה היא קידום ממומן. ונבין טוב יותר מה ההבדל בין השתיים.

הבדלים בין שיטות הקידום

  • קידום אורגני הוא קידום כזה אשר נועד לשפר את האתר מכל הבחינות על מנת לגרום לגוגל לקדם אותו בדפי החיפוש. התהליך עושי להיות ארוך ולמעשה הוא מצריך תחזוקה מתמדת. זה כולל התאמה של מבנה האתר לאינקדס של גוגל, שילוב תכנים מתאימים כמו תמונות יפות באתר ואיפיון מדויק של מילות המפתח וכן הלאה. כל הפעולות הללו מטרתן אחת – לקדם את האתר ולהסביר לגוגל באילו מקרים האתר הזה מתאים לדרישות המחפש. התהליך הזה אינו כרוך בתשלום מול גוגל, אלא מול מקדם אתרים אורגני שמשקיע שעות של עבודה וטיוב של האתר.
  • קידום ממומן – קידום זה כרוך בתשלום לחברת גוגל. התשלום הזה מביא לכך שגוגל תתעדף את האתר המקודם ותציג אותו יותר פעמים מול מתעניינים פוטנציאליים. הקידום הממומן יכול להיות מתוכנן היטב ומותאם בדיוק לתחום הפעילות של האתר ולרצונו של בעלי האתר. אמנם ניתן לבצע קידום כזה לבד, אבל חשוב להבין כי מי שמכיר את המערכות של גוגל יכול לדעת טוב יותר כיצד מקדמים את האתר, איפה אפשר למצוא מאגרי תמונות מומלצים ואיך מנצלים טוב יותר את תקציב הקידום בגוגל.

מה שלא תבחרו, אתם צריכים לזכור כי תקציב הקידום הינו מוגבל והוא צריך להביא לכם את המקסימום. בדקו, השוו וקבלו הצעות מותאמות לאתר שלכם.

כתוב/כתבי תגובה