טונרים

טונרים

אחד מהמרכיבים הבסיסיים של כל משרד ושל כל מקום ציבורי הנותן שירות לאנשים זו המדפסת. בכל מקום כזה יש על פי רוב צורך בהדפסת מסמכים, בצילום טפסים או במשלוח פקסים. המדפסת היא זו למעשה שמבצעת את כל התפקידים הללו. 

המדפסת זקוקה להזנה קבועה של דיו. אם אין דיו במדפסת היא לא תעשה את מה שמצופה ממנה. אז יש מדפסות הפועלות באמצעות ראשי דיו ויש מדפסות הפועלות באמצעות טונרים. ההבדל בין המכונות הוא מהותי וזה לגמרי לא יהיה אותו הדבר.

את מדפסות הדיו אנחנו פוגשים עיקר בבתים פרטיים ואת מדפסות הטונר אנחנו מוצאים יותר במקומות גדולים שם יש צורך בכמויות גדולות של מוצרים מודפסים.

כך או כך, כל מי שמחזיק ברשותו מדפסת, חייב לדעת היכן הוא יוכל לרכוש את הדיו או את הטונר על מנת שלא ימצא את עצמו נתקע עם מוצר שהוא לא יכול לעשות בו שימוש.

לא קונים מדפסת בלי לדעת שיהיה לכם טונר

הכותרת הזו אולי לא מספיק ברורה. אך נסביר אותה. אף פעם אל תקנו מדפסת בלי שאתם יודעים היכן תוכלו לרכוש את הטונר או ראש דיו לכשיגמר הטונר המקורי שנמצא בתוך המדפסת. זאת בגלל שיש מכונות צילום או מדפסות של חברות נדירות יחסית שלא תמיד קל למצוא עבורם את הטונר או את הדיו המתאים.

יהיה זה ממש לא נחמד לגלות שמיד כאשר הדיו במדפסת נגמר כבר אין יותר איך להשתמש במדפסת.

המדפסת מאמריקה שאכזבה

חברה שלי קבלה מדפסת במתנה מהדוד באמריקה. מדפסת צבעונית ומשוכללת. השמחה שלה ושל ילדיה הייתה רבה. אך מה רבה הייתה האכזבה כשנגמר הדיו. הם לא הצליחו למצוא דיו מתאים למדפסת שכעת עומדת דומם ללא כל שימוש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי קונה באינטרנט והם שווה להקים אתר מכירות?
עד לפני הקורונה אנשים תמיד היו נכנסים לחנות שאתם מנהלים? כולנו קנו מכם הכול בצורה פיזית ישירות בסניף...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021
מהי ERP מערכת?
מערכת ERP היא תוכנה המנהלת ומרכזת את הפונקציות העסקיות של החברה. היא מספקת לחברה מבט אחד על כל פעילותה,...
קרא עוד »
אוק 07, 2022
סרטוני אנימציה לעסקים – לשם מה הם יכולים לשמש אותנו?
כשאנחנו חושבים על סרטים וסרטוני אנימציה, באופן טבעי הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, אלא סרטונים...
קרא עוד »
ינו 31, 2022