מקומות מומלצים לעישון בתל אביב

מוצרי עישון

מי שאוהב לעשן, מוצא עצמו לא פעם ולא פעמיים מתחבא בין סמטאות, נאלץ לכבות את הסיגריה במקומות ציבוריים, מחפש מאפרה בכל פינה ובכלל: מוקצה חברתית על ידי אנשים ששונאים ריח של סיגריות או עשן.

זה נכון, עישון באופן כללי עלול להזיק לבריאות וזאת עם מעורב בו טבק. בכך, לאלץ את הסובבים לחוש את העשן והריח – זה לא "קול" בכלל. אז איפה אפשר לעשן בתל אביב? הנה כמה הצעות:

מצטיידים בהתאם

לפני שאתם יוצאים אל המקום בו ניתן לעשן בכיף, יש להצטייד בהתאם. למחפשים מוצרי עישון – גוד סטאף זו התשובה! מדובר בחנות וירטואלית המספקת מגוון מוצרים למעשנים כגון: מגש גלגול, ניירות גלגול, גריינדר, ערכות למעשנים, קופסאות עישון, סיגריות אלקטרוניות ועוד. חוץ מזה, יש גם חנות פיזית בדרום הארץ, כך שתוכלו לבחור את הדרך האידיאלית ביותר בעבורכם לרכישה.

את המוצרים אפשר להביא עמכם לכל מקום בו העישון מותר, משמע: מקומות שמיועדים לעישון סיגריות ואינם מפריעים לסביבה. בכך יכולים מעשני סיגריות ואנשים שאוהבים לעשן מידי פעם איזה ג'וינט קטן – ליהנות מהחיים!

היכן תוכלו לעשן בתל אביב?

ישנם כמה מקומות בתל אביב בהם ניתן לעשן, בעוד שבחלקם ישנה אומנות רחוב שמצביעה על אזורים בעיר בהם אפשר לעשן קנאביס. סיגריות רגילות וסיגריות מסוגים ייחודיים אפשר לעשן במגוון יעדים כמו:

חנויות טבק

ברחבי תל אביב ניתן למצוא חנויות טבק המציעות סיגרים, סיגריות, ניירות גלגול, טבק בטעמים שונים ושאר מוצרים נבחרים שנועדו עבור הנאתם של מעשנים. אם אתם רוצים לעשן סיגר או ג'וינט בכיף, שאלו את הבעלים האם המקום מתיר עישון. במידה וכן, אפשר להתפנק במקום שכל מטרתו הוא עישון. בכך תמצאו את עצמכם יושבים בין חובבי מקטרות, סיגרים קובניים ובין מסך עשן חריף.

חוף פרישמן – אם אתם חייבים לעשן לפני שאתם צוללים, תוכלו להגיע אל חוף פרישמן שם כיף להדליק ג'וינט מבלי שמישהו יסתכל עליכם בעין עקומה. במקום אנשים צבעוניים ונחמדים מכל הסוגים, שאף יצטרפו אליכם לשכטה אחת לפני הכניסה לים.

מוצרי עישון

שדרות בן גוריון

ליד מגוון מסעדות, פיצריות ודוכני האוכל הטובים ביותר בתל אביב, תוכלו לפתח רעב ולעשן 'כיף': בכיף. בשדרות בן גוריון ישנם כמה ספסלים שניתן לשבת עליהם, תוך צפייה בחתיכים ובחתיכות של תל אביב, אשר באורח מסתורי נמצאים תמיד באזור.

גינת דובנוב

מקום אסטרטגי נוסף בו אפשר להדליק סיגריה היא גינת דובונוב הנמצאת בסמוך למשכן לאומניות הבמה. במקום אנשי רוח ואמנים שממש לא יעירו לכם על ההצתה, ואף ישנורר מכם סיגריה מגולגלת לדרך.

גן הבנים

כדי ליהנות מסיגריה מול נוף יפה, מומלץ להגיע אל גינה ירוקה בגן הבנים שנמצא ממש ליד נחל הירקון. במקום תמצאו חברים מזדמנים לעישון שישאלו מכם 'אש' ויעבירו עמכם שיחה בת 7 דקות (הזמן בו אפשר ליהנות מסיגריה). אם פיתחתם רעב, אפשר להגיע אל בתי קפה ואף קונדיטוריות באזור, שמציעות מגוון פינוקים מתוקים.

גן העצמאות

גן העצמאות בתל אביב מציע מדשאות ושיחים סבוכים: מה שהופך את הפעילות במקום לפרטית, גם עבור מעשנים וגם עבור זוגות. במקום אפשר לפרוס מחצלת, לשבת עם החברים או לבד ולעשן בכיף מבלי לדאוג שמישהו יאמר לכם לכבות את הסיגריה, וזאת משום שמדובר במרחב גדול ופתוח.

כיכר הבימה

מי שרוצה לקחת כמה שכטות של קנאביס לפני הצגה טובה או מופע מעניין, יוכל לעשות זאת רגע לפני שהוא יושב על הכיסא באולם. כיכר הבימה היא מקום איליו מגיעים בוהמיינים מעשני קנאביס, ביניהם אף שחקני תיאטרון שניתן לתפוס איתם שיחה רגע לפני ההצגה. עוד בכיכר תמצאו בריכה יפה ומעוצבת שמקנה את היכולת להתפנק לידה עם ג'וינט של ירוק.

לסיכום, זה נכון כי הלגליזציה טרם אושרה וכי על עישון טבק במקום ציבורי אפשר לחטוף קנס. אך עדיין ישנם כמה מקומות בהם קיים סוג של 'סטטוס קוו' בין האזרחים, תוך שבכך כל אחד יכול לעשות את מה שהוא אוהב ועושה לו טוב, מבלי להפריע לאחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי בראשון לציון, כך תדעו שהגיע העת לטיפול
ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד עבור אנשים רבים.  ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד בישראל ובעיקר...
קרא עוד »
פבר 13, 2023
איפה מומלץ ללמוד קורס ערבית למתחילים
היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר החליטו להשקיע בלימוד ערבית. מדובר ללא ספק על אחת השפות המדוברות...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
למה יישום פריוריטי הוא השקעה עסקית טובה?
יותר ויותר חברות בסדרי גודל שונים, בוחרים לעבוד עם יישום פריוריטי. מדובר, כידוע, במערכת ERP, מערכת...
קרא עוד »
נוב 24, 2019