האם ניתן לשחזר כל סוג של דיסק קשיח?

האם ניתן לשחזר כל סוג של דיסק קשיח?

בשנים האחרונות, קיימת עלייה חדה בכמות השחזורים בישראל ובעולם כולו. הסיבות שיכולות לגרום לאיבוד המידע הם – נפילת מתח, טעויות אנוש שיכולות לגרום לפירמוט המידע, בלאי של החומרה, ועוד הרבה. הפתרון הטוב ביותר להתמודדות עם תופעות כאלה ואחרות הוא גיבוי של החומר הקיים אחת לחודש. ובכל זאת, האם ניתן לשחזר כל סוג של דיסק קשיח? את התשובה תקבלו בהמשך.

 

דיסקים מכניים – האם ניתן לשחזר?

הדיסקים המכניים הם דיסקים שפועלים בצורה מכנית, עם דיסק פיזי בפנים, ומכילים הרבה מאוד מידע. הדיסקים המכניים (IDE) מגיעים עם חיבור וממשק SATA ומאפשרים למשתמש להכניס כמויות מטורפות של מידע. אז האם ניתן לשחזר דיסקים מכניים פשוטים? התשובה היא כן. בדיסק המכני קיימים הרבה חלקים שאחראים על התפקוד הכללי: הדיסק הפנימי, ראש קריאה וכתיבה, צירים, ועוד.

 

דיסקים קשיחים מסוג SSD – האם אפשר לשחזר?

בשנים האחרונות, עד כה, הכרנו את הדיסקים המכניים בכינוי IDE. כעת, הכירו את הטכנולוגיה החדשה – דיסקים קשיחים מסוג SSD. הדיסקים הקשיחים מסוג SSD פועלים על גבי רכיבי פלאש מובנים ופועלים בצורה מהירה וטובה יותר. גם כאן, מעבדות השחזור המקצועיות יודעות לשחזר את כל סוגי הדיסקים מסוג SSD, הם בעלי הידע הנדרש ומחזיקים בחלקי חילוף לשלל דיסקים מגוונים. ללא ספק, השחזור לדיסק קשיח מסוג SSD יהיה יקר פי 2 מאשר שחזור של דיסק מכני פשוט.

 

הפתרון הטוב ביותר – מעבדה שתומכת בכלל הדיסקים הקשיחים

באופן הגיוני, נרצה לבחור במעבדה שתומכת בכל הדיסקים הקשיחים – רגיל (IDE) ו- SSD. אל תנסו דברים בעצמכם, פעולה ללא השגחה חיצונית ומקצועית יכולה לגרום לנזק בלתי הפיך, בחרו במעבדה מקצועית. מעוניינים לשחזר את הדיסק הקשיח שלכם? בחרו במעבדה עם ניסיון של 20 שנה לפחות, שמחזיקה את כל חלקי החילוף, שמספקת אחריות ושירות, ושנותנת מענה בעת הצורך. מקווים שעזרנו, בהצלחה.

למידע נוסף היכנסו לאתר חברת טיק טק שחזור מידע

כתוב/כתבי תגובה