ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

קניתם בית או נכס מסוים? רוצים לעשות לו את הביטוח הטוב ביותר עבורו? אז קודם כל שיהיה לכם מזל טוב ענק ואנחנו בטוחים שתאבו את המקום שקניתם בממון רב. עכשיו נשאר לכם רק לשמור עליו מכל משמר. איך עושים את זה?

ביטוח משכנתא 

סוף סוף אחרי הרבה שנים של ציפיות וחלומות, הבית החדש שלכם עומד על תילו ואתם ממש כמה פסיעות ולהיכנס אליו. אין לנו ספק שזהו זמן מרגש במיוחד ואתם תנציחו אותו בסמארטפון וגם, איך לא, בראשכם. 

ועדיין, החשיבות שיש לביטוח עבור כל נכס יקר ערך כמו בית או כל דבר אחר שיכול להמיט עליכם צרות רבות כשיתקלקל או יפגע, חייב להיות מכוסה באופן בטוח על ידי ביטוח שמתאים לו.

מהו ביטוח משכנתא וכיצד הוא פועל? 

ביטוח משכנתא, מוריד את הסיכון למלווה, כך שהוא יוכל להעניק לכם הלוואה. החשיבות שיש למשכנתא מבוטחת היא הקובעת האם בכלל תקבלו אותה. לכן, לכל מקום שתלכו ותבקשו משכנתא, תהיו בטוחים שהיא תעלה לא מעט.

לכן, מצאו את הביטוח הטוב ביותר למידות שלכם והתאימו אותו לצרכים האישיים שלכם מבלי לגרוע מהמחיר, עליו תתמקחו כדי להורידו.

משכנתא לעת מצוא 

בדרך כלל, לווים שמשלמים מקדמה של פחות מ- 20% ממחיר הרכישה של הבית, יצטרכו לשלם עבור ביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא, נדרש בדרך כלל גם בהלוואות רגילות חוץ בנקאיות.

ביטוח משכנתא, מוריד את הסיכון למלווה להעניק לכם הלוואה, כך שתוכלו להעפיל להלוואה שאחרת לא תוכל לקבל. אבל, זה מעלה את עלות ההלוואה שלכם. 

אם אתם נדרשים לשלם על ביטוח משכנתא, הוא ייכלל בתשלום החודשי הכולל שאתם משלמים למלווה שלכם, בעלויות שלך בעת הסגירה, או שניהם.

 

עוד על הנושא קרא פה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה