סרטוני אנימציה לעסקים – לשם מה הם יכולים לשמש אותנו?

כשאנחנו חושבים על סרטים וסרטוני אנימציה, באופן טבעי הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, אלא סרטונים שמיועדים לקהל של ילדים ולעיתים גם להורים וילדים גם יחד. בדרך כלל, מדובר על סרטים שמוצגים בבתי קולנוע או בערוצי טלוויזיה שונים, יש בהם דמויות ייחודיות, עלילה ומוסר השכל. 

אך ישנו קהל יעד נוסף לסרטוני אנימציה, והוא קהל לקוחות של בתי עסק מסוגים שונים. לא מעט עסקים, חברות גדולות וקטנות, בוחרים להשתמש בסרטוני אנימציה מתוך כוונה למשוך או לשרת קהל לקוחות מסוים. ישנן סיבות שונות מדוע בוחרים להשתמש בסרטונים אלה. הכל תלוי כמובן בשאלה, איך עושים זאת, באמצעות אילו כלים, וכן איזה מסר רוצים להעביר דרכם. 

לפני שנסביר מתי יהיה נכון להשתמש בסרטוני אנימציה חשוב להבהיר, הבחירה להשתמש בסרטון כזה או אחר ובפרט לייצר סרטון אנימציה לעסקים ולא סרטון רגיל, נובע הרבה פעמים מהעובדה שיש קהל יעד מסוים שיכול לקבל ולהכיל אותו. לכן גם חשוב לדעת מתי נכון להשתמש בו ומתי לא. 

מתי משתמשים בסרטוני אנימציה?

עסקים רבים בוחרים להשתמש בסרטוני אנימציה הן כסרטונים שמיועדים לשיווק ומכירות של מוצרים ושירותים, הן כסרטוני תדמית, אך גם בתור סרטונים לצרכים פנימיים, למשל, סרטוני הדרכה לעובדים או סרטונים המוצגים בימי גיבוש, ימי כיף, סרטונים שנועדו לתאר את ההישגים של העסק. 

כאמור, הבחירה להשתמש בסרטוני אנימציה או הפקת סרטי תדמית, נובעת בין היתר מהעובדה שזו גישה מעניינת, ייחודית אך גם גישה מאוד יפה ושונה. במקרים רבים, סרטוני אנימציה הם הרבה יותר זולים להכנה מאשר סרטונים רגילים. 

לפני סיום נדגיש, אפשר להציג סרטוני אנימציה במגוון פלטפורמות, החל מאתר אינטרנט, רשתות חברתיות, מצגות, ובעוד שורה של מקומות וכלים. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תהליך פיתוח האפליקציה: מדריך שלב אחר שלב
פיתוח אפליקציה מוצלחת דורש תכנון, עיצוב וביצוע קפדניים. תהליך פיתוח האפליקציה כולל מספר שלבים, כל אחד...
קרא עוד »
יול 18, 2023
ייעוץ זוגי בראשון לציון, כך תדעו שהגיע העת לטיפול
ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד עבור אנשים רבים.  ייעוץ זוגי הוא נושא פופולרי מאוד בישראל ובעיקר...
קרא עוד »
פבר 13, 2023
מי צריך (ולא צריך) ליישם מערכת CRM כמו MONDAY
הטמעת מערכת ניהול אופטימיזציה של משאבים מקיפה (CRM) כמו MONDAY יכולה להיות מחליף משחק עבור עסקים רבים,...
קרא עוד »
מאי 08, 2024