רכישת אופיס – כמה עולה כיום החבילה המלאה?

תוכנת האופיס המוכרת לרבים מלווה אנשים במשך שנים רבות ועוברת איתם ממחשב למחשב. כולם מכירים את תוכנת ה- WORD עמה כותבים מסמכים, חוזים ועבודות או את ה- Power Point לצורך הכנת מצגות או את ה- Excel  שמשתמשים בה בין היתר לחישובים ונוסחאות שונות. 

מי משתמש בתוכנת אופיס

אופיס עם רישיון תוכנה חוקי זוהי תוכנה אשר משתמשים בה למעשה כולם, גם אנשים פרטיים וגם בעסקים. תלמידי בית ספר, סטודנטים, אנשי עסקים מכל המגזרים כמו עורכי דין, רואי חשבון ועוד נעזרים באופיס לפעמים בכל התוכנות ולפעמים בחלקן. היתרון של עבודה עם תוכנת אופיס הוא עצום שכן ניתן להשתמש במסמכים שהוקלדו במחשב ולפתוח אותם במחשבים אחרים וגם בסמארטפון או טאבלט כל עוד מותקנת עליהם התוכנה או האפליקציה המתאימה.

מה כוללת חבילת אופיס מלאה

יש חבילות אופיס שונות כמו למשל חבילת אופיס לסטודנטים, יש תוכנה המתאימה לעסקים, בתים פרטיים או עסקים קטנים ויש תוכנה מתקדמת יותר. חבילת הבסיס של אופיס כוללת תוכנות כמו Word, Excel ,PowerPoint ו- OneNote ובחבילות מתקדמות יש גם תוכנות כמו Outlook, Publisher, Access ועוד. 

מה העלות של חבילת אופיס מלאה

בעבר כאשר רכשו חבילת אופיס, היה צורך ברכישה של התוכנה באופן פיסי והתקנה שלה על המחשב באמצעות דיסק CD אליו צורף קוד אישי. היום ההתקנה היא הרבה יותר פשוטה וקלה וזאת עושים על ידי הורדה של התוכנה ישירות למחשב והזנה של קוד אישי אותו מקבלים עם רכישת התוכנה אופיס. עלות התוכנה משתנה בהתאם לסוג שלה, ככל שהיא מכילה יותר אפליקציות ומותאמת ליותר מחשבים כך מחירה גבוהה יותר, כאשר המחיר יכול להיות באזור ה- 125 ₪ לגרסת סטודנט ולהגיע למחיר של 700 ₪ לחבילה מקצועית רחבה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפקת סרטי מוצר – המדריך המלא
אם הפקתם מוצר חדש ואתם רוצים לפרסם אותו, חלק מאוד חשוב מהפרסום זה שאנשים שהם למעשה קהל היעד האידיאלי...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
תובנות חיוניות לפני יציאה ל-BET365
BET365, שם נרדף להימורים מקוונים מובחרים, הותיר טביעת רגל משמעותית בעולם ההימורים הדיגיטליים. המגוון...
קרא עוד »
ספט 23, 2023
לימודי תכנות – מה צפוי לכם במהלך הלימודים
לימודי תכנות הם פתח לקריירה שדורשת הרבה מסירות ומשמעת. התלמידים צריכים להיות מסוגלים לעבוד בעצמם,...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022