קניית קישורים – כמה זה עולה?

כל מי שיש לו אתר אינטרנט יודע כמה קריטי הוא הקידום של אתר האינטרנט. אנשים מגיעים לאתר האינטרנט שלכם בחיפוש בגוגל. אם תחשבו על זה שהעידן הדיגיטלי גורם לאנשים להיות פחות ופחות סבלניים והם אוהבים מיידיות, אתם יכולים להבין שהם בדרך כלל לא בודקים בתוצאות החיפוש שלהם מעבר לעמוד הראשון ולעתים גם לא אחרי התוצאות הראשונות בעמוד הראשון. לכן נאמר על העמוד תוצאות הראשון בחיפושים בגוגל מה שנאמר בעבר על דפי זהב – אם אתה לא שם אתה לא קיים וגם אם יהיה לכם את האתר הכי מושקע והכי יפה, זה לא יעזור לכם אם הוא לא נמצא במקום ריאלי בתוצאות החיפוש בגוגל. 

מה זה בכלל שירות קניית קישורים?

אחד הפרמטרים שעל פיהם גוגל מחליט לקדם עמוד באתר הוא על פי סמכות האתר או העמוד וכאשר יש אתרים שמקשרים אליכם, זהו סימן לגוגל שאתם אתר בעל סמכות וחשיבות. לכן ברור שקישורים לאתר מאוד חשובים והם משפיעים על הקידום של האתר שלכם. לכן אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם באופן יעיל – שירות של קניית קישורים יכול לעשות עבודה מצויינת. 

אז כמה בעצם עולה שירות קניית קישורים?

קניית קישורים הוא תחום שהמחיר בו יכול להיות דינמי, בעצם כמו הרבה תחומים. זה תלוי באיכות של האתר המקשר ובסמכות שלו, ברלוונטיות של האתר שמספק את הקישור לתחום שבו אתם עוסקים ועוד. 

הטווח יהיה בדרך כלל בין 100-1000 ש"ח, אך יש אפילו אתרים גדולים כמו אתרי חדשות מוכרים שזה יעלה אף יותר. 

תוכלו למצוא שירותי קישורים בטווח מחירים של 100-500 ש"ח כאשר מדובר על קישורים שיוצאים מאתרים שהם פרטיים, כמו מגזינים אינטרנטיים, אתרים קטנים ואתרים שמיועדים לקידום ולהפניית קישורים לאתרים אחרים. 

עבור קישורים מאתרים שנחשבים אתרים גדולים, וסמכותיים ולרלוונטיים יותר לתחום שלכם, יהיה ניתן להשיג שירותי בניית קישורים בטווח מחירים של 500-1000 ש"ח לקישור.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך קישורים הצליחו להישאר רלוונטיים אחרי כל כך הרבה זמן?
כאשר יש קישור היוצא מאתר מסוים ברחבי האינטרנט ומקשר לאתר שלנו יש לנו קישור נכנס לאתר. קישור זה אמור...
קרא עוד »
ספט 11, 2021
אילו נושאים נלמדים בלימודי ניהול רשתות?
מהו ניהול רשת? רשת מורכבת מהרבה יצירות מורכבות ואינטראקציות של חומרה ותוכנה - החל מהקישורים, הגשרים,...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
טיפול ברוזציאה – איך לטפל במחלת עור לא נעימה
מחלות עור הן אינן מחלות נעימות כלל. מדובר במחלות אשר מסיבות תופעות עוריות לא אסתטיות על עור הגוף. כאשר...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018