פולריס טרקטורונים

פולריס טרקטורונים

מתעניינים בספורט אתגרי ואוהבים לצאת לחוש את השטח? להתגבר על כל סוג של אדמה ולצלוח את הדרך בכיף גדול? כנראה שגם אתם משתייכים לאוהדים של טרקטורונים סוכנות פולריס. החברה האמריקנית שמשאירה מאחור את כל רכבי השטח שאתם מכירים עד היום. קבלו את רכבי השטח העוצמתיים של החברה שמאפשרים לנהוג בכל שטח ולהגיע למקומות שאף אחד אחר לא יכול להגיע.

בואו לקרוא כמה דברים מעניינים שלא ידעתם עד כה על החברה

  • פולריס היא חברה חזקה מאוד בתחום רכבי השטח. והיא חיזקה את מעמדה אף יותר לאחר שרכשה את חברת קולפין אאוטדורס. צעד זה מחזק את החברה וגם מאפשר לה להרחיב את קהל היעד שלה ולפגוש לקוחות שעדיין לא הכירה.
  • הטרקטורונים של פולריס מצטיינים ביכולות ביצועיות מתקדמות מאוד, טוב לדעת כשחושבים על קניית ריזרים. וזה אומר שלא משנה על איזו אדמה אתם מעוניינים לנסוע, הטרקטורון של פולריס מיטיב לנסוע על אדמת כורכר, חצץ, בוץ, מים וסלעים.
  • הטרקטורונים מתוכננים באופן כזה שמשיג יציבות מיוחדת. הממדים של הכלים והגלגלים שלהם משיגים את התוצאה הזו שמאפשרת לנהג לנסוע ולדהור בהרגשה נפלאה של שליטה על השטח, ודילוג מעל פני הקרקע במהירות מרשימה.
  • אדגר הטין הוא האיש שעומד מאחורי המצאת הפולריס. מדובר על ממציא שהתחיל את דרכו המקצועית בסילוק מבית הספר בכתה ח'. הסיפור התרחש בשנת 1934, כאשר נפרד אדגר שלא מיוזמתו מבית הספר והוא יצא לדרך חדשה של המצאה של דבר שלא היה בנמצא עד אז. האם הוא ידע שההמצאה שלו תגיע כל כך רחוק?
  • הטרקטורונים של פולריס מתאימים לנסיעות מסוגים שונים וגם לטיולי שטח מרתקים. אם חפשתם ריינג'רים לקנייה דעו כי ניתן לצאת לנסיעות באזורים מסוגים שונים, הודות ליכולות של הכלי שמאפשר לכם להתגבר על כל משוכה ולהגיע אל היעד למרות תנאי נסיעה קשים.
  • בדומה לכל כלי רכב, אופן התחזוקה וצורת השימוש בכלי הוא פרמטר משמעותי באשר לאורך החיים של הטרקטורון ולצורך שלכם לפנות אתו למוסך לשם ביצוע החלפות ותיקונים. מדובר על כלי איכותי ועמיד שאם תדעו כיצד לתחזק אותו ואיך להשתמש בו, תוכלו להיות מרוצים ממנו שלם תקין לאורך זמן.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה