למה שווה להשקיע ב-Office 365 לעסק?

למה שווה להשקיע ב-Office 365 לעסק?

כל מי שעבד פעם בחברה שיש בה מספר גדול של עובדים, יודע שחלק גדול מהזמן במהלך היום, מוקדש לתיאום בין העובדים. בכדי שכל פעילות העסק תעבוד בצורה מסונכרנת יש צורך תמידי בהעברה של מידע, קבצים, מסרים ועוד. אחת החבילות המשתלמות היום בשוק שנותנת פתרון מקיף במיוחד, היא אופיס 365 או בשמה החדש מיקרוסופט 365. החבילה היא בעצם חבילת שירותים הכוללת שירותי ענן ודואר אלקטרוני וכן תוכנות המאפשרות לכם לייעל את פעילות העסק. 

אילו שירותים ישנם ב – Office 365?

שירותי ענן של Office 365 כוללים לא מעט תוכנות ותכונות שימושיות בהם:

  • Exchange Online – תיבת הדואר האלקטרוני המסופקת בחבילה עם נפח של 50 ג'יגה. כולל מערכת של לוח שנה ורשימת אנשי קשר. השירות כולל אנטי וירוס מובנה הסורק את המיילים שאתם מקבלים ומתריע במידת הצורך, וכן מערכת למניעת דואר זבל (ספאם), ותמיכה טכנית על ידי החברה. 
  • SharePoint Online – המקום שנועד לשיתוף קבצים או מידע בין עובדי החברה, הכולל תמיכה מלאה ביישומי אופיס הרגילים תוך אפשרות לעבודה משותפת על מסמכים של כמה אנשים בו זמנית.
  • Lync Online – שירות התקשורת של החברה המאפשר יצירת קשר בין העובדים מכל מקום, בין היתר באמצעות מסרים מיידים, שיחות שמע או וידאו. וכן ניהול של פגישות וירטואליות. 
  • Office Professional Plus – הגרסה המקצועית והמלאה של מיקרוסופט אופיס הכוללת את כל התוכנות המוכרות כמו word, excel  ועוד.

למה שווה להשקיע בחבילה ולא להסתפק בשירותים חינמיים מקבילים?

כאשר אתם רוכשים חבילה כמו Office 365 אתם מקבלים מעטפת הכוללת בחבילה אחת את כל מה שדרוש עבור החברה שלכם, בלי צורך להשתמש במגוון של תוכנות ושירותים שאינם קשורים זה לזה וממילא לא מסונכרנים היטב. בנוסף, בחבילה בתשלום תקבלו תמיכה טכנית, שברגע האמת כאשר ישנה תקלה יכולה לחסוך לכם זמן רב וכסף רב.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעבדה מומלצת לתיקון מק
בחירה מעבדה למחשבי אפל תל אביב הינה בחירה לא פשוטה, היות וכל מי שמחזיק במחשב אפל, יודע עד כמה מדובר על...
קרא עוד »
נוב 29, 2020
מאגר תמונות
יש אנשים שיש להם בעיה עם היצירתיות שלהם והיכולת לחשוב מחוץ לקופסה. זו הסיבה שהם משתמשים באתרים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022
על זכויות יוצרים ובנק תמונות
בנק תמונות, או מאגר תמונות הוא אתר אינטרנט שיש בו אלפי תמונות שונות, בכל נושא אפשרי. תמונות אלה...
קרא עוד »
יונ 01, 2021