חוג פייתון לילדים – למה זה כדאי?

אומת ישראל נודעת בכמות הסטארט-אפים שהיא מוציאה בקרבה ממיטב המוחות המבריקים ביותר. מדי פעם אנו שומעים בחדשות על חברת הזנק ישראלית שנקנית על ידי חברות ענק בחו"ל בעשרות אם לא מאות מליוני דולרים. בעזרת תכנות אפשר לעשות המון דברים, ממש להמציא את כל העולם מחדש. לימוד של שפת קוד ובעיקר שפת פייתון יכול לפתוח בפניכם (ובעיקר בפני הילדים שלכם) פתח לעולם בלתי מוגבל של אפשרויות יצירה. חוג פייתון לילדים הינו אופציה מצוינת בה הילדים ילמדו להכיר מקרוב את עקרונות שפת התכנות וממש לבנות איתה דברים!

מה אפשר לעשות עם פייתון?

פייתון היא שפה שנמצאת בתנופה גדולה בשנים האחרונות, בעיקר בתחום של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. מדובר בתחומים חמים מאוד בעולם ההייטק ומאפשר לנו לקודד מידע בצורה יעילה ומהירה יותר. בעזרת פייתון אפשר למעשה לעשות כמעט כל דבר וליצור כל תוכנה, אפליקציה ומערכת שרק תוכלו להעלות בדעתכם. מה שמיוחד בשפת פייתון זה התחביר הקל והפשוט שלה. באמצעות מספר מילות קוד ניתן להריץ תוכניות באופן שבשפות אחרות נדרש לכתוב הרבה יותר בצורה מסובכת ומורכבת יותר.

למה חשוב שילדים ילמדו תכנות בגיל צעיר?

למידה של תכנות בכלל ושפת פייתון בפרט בגיל צעיר מעניקה לילדים שלנו שלל הזדמנויות לצמוח בעתיד. כמו כל נושא לימוד, בגילאים הצעירים המוח תופס וקולט מהר יותר בהשוואה למבוגרים, ולמידה של עקרונות מחשב ושפות תכנות יסייעו לו אחר כך להשתלב בתעשיית ההייטק הנכספת בצורה קלה ובטוחה יותר. ילד שכבר מגיל צעיר למד שפת תכנות ואף בנה איתה תוכניות ואפליקציות שונות הינו בעל מועדפות רבה יותר בפני גופים מכובדים ונוצצים שישמחו בבוא העת להשתמש בכישוריו.

למידע נוסף על חוג פייתון לילדים היכנסו לאתר https://www.leaplearner.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 סיבות למה לומר כן למאגרי תמונות
מאגרי תמונות הם בעצם, אתרים באמצעותם ניתן לרכוש צילומים מקצועיים, או להוריד תמונות טובות, וזאת: ללא...
קרא עוד »
יונ 03, 2019
עיצוב חוברת, מי צריך את זה?
יצירת חוברת היא שלב חשוב מאוד בעיצוב. חוברת טובה צריכה להיות בעלת עיצוב אטרקטיבי, עליה להיות קלה...
קרא עוד »
מרץ 12, 2023
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 13, 2018