שוק אפל Dark market בעולם המטבעות הדיגיטליים

מטבעות דיגיטליים

אין ספק כי האינטרנט הוא השוק הגדול ביותר בעולם. די אם נזכיר זירות מסחר כמו אייבי או אמזון בכדי להדגים זאת ולהסביר מדוע זהו שוק כל כך גדול ונרחב. לא סתם אמזון היא החברה הגדולה בעולם ולא סתם עלי אקסרפס כל כך שולטת בסין. אך רוב האנשים אינם מודעים לכך כי מתחת לפני השטח יש רשת לא פחות גדולה מהאינטרנט אשר נקראת הDARK NET. לרשת זאת לא ניתן להגיע דרך גוגל וצריך להיכנס אליה באופן ישיר, קרי על ידי הקלדת הכתובת של האתר. העניין עם רשת זו שפעמים רבות מתקיים בה מסחר לא חוקי בסחורות גנובות, סמים ועוד וזוהי בעיה חמורה ביותר. יש סטיגמה לפיה בביטקוין ובמטבעות דיגטליים משתמשים בכדי לקנות ברשת זו אך זוהי סטיגמה בלבד וניתן לומר כי מטבעות דיגיטליים משמשים לקניות לא רק ברשת זו אלא בכלל באינטרנט ובעולם האמתי.

האם צריך לשלם מס על מטבעות דיגיטליים?

אנשים רבים קונים מטבעות דיגיטליים לא בשביל לקנות עמם דברים אלא בשביל השקעה. על כן עולה השאלה האם צריך לשלם מס על המטבעות הללו או שמא הם פטורים ממס? זוהי שאלה חשובה ביותר אשר משפיעה על ההחלטות שלנו בצורה ניכרת ותשובה נמצאת באתר ביטס אוף גולד. אנחנו חייבים לציין כי רשות המיסים קבעה כי אם הרווחתם מן המטבעות הללו אתם צריכים לשלם עליהם מס. כך המטבעות הללו דומים לכל מכשיר השקעה אחר ואם מכרתם אותם ברווח אתם צריכים לשלם עליכם מס. זהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם מחליטים לקנות מטבע דיגיטלי ואל לכם לזלזל בכך.

האם אני כבעל עסק יכול למכור מוצרים תמורת ביטקוין?

עד עתה דיברנו על ביטקוין מההיבט של הצרכן. אך אתם צריכים לדעת כי כיום יותר ויותר עסקים מאפשרים ללקוחת שלהם לשלם בביטקוין. אם גם אתם בעלי עסק הרוצים לאפשר ללקוחות שלהם לשלם בביטקוין אתם חייבים למצוא חברה אשר תוכל לבצע את הסליקה של הביטקוין או של המטבע הדיגטלי וכדאי שהחברה הזאת תהיה אמינה ומקצועית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי גיוס מעסיק  – דגשים חשובים
סרטי גיוס מעסיק הם חלק חשוב מתהליך הגיוס. הם צריכים להיות עשויים היטב ומושכים, עם מגוון שחקנים שונים,...
קרא עוד »
ינו 19, 2023
לימודי קריפטו
לימודי קריפטו הם מה שאנחנו מכנים כך שהוא למעשה הדרך הנכונה והמקצועית להשקיע במטבעות דיגיטליים. זה...
קרא עוד »
מרץ 24, 2022
הפקת סרטי מוצר – המדריך המלא
אם הפקתם מוצר חדש ואתם רוצים לפרסם אותו, חלק מאוד חשוב מהפרסום זה שאנשים שהם למעשה קהל היעד האידיאלי...
קרא עוד »
אוג 15, 2021