למה יישום פריוריטי הוא השקעה עסקית טובה?

מערכת ERP

יותר ויותר חברות בסדרי גודל שונים, בוחרים לעבוד עם יישום פריוריטי. מדובר, כידוע, במערכת ERP, מערכת שמאפשרת לנו לבצע חישובים פיננסיים שונים שקשורים לפעילות של העסק. למעשה, מדובר במערכת שמאגדת בתוכה את כל הפעילות הלוגיסטית שהעסק מעורב בו וכן את כל הפעילות הפיננסית שלו.

מדובר ביישום שכולל פרמטרים ופונקציות שונות, כשכל עסק יכול לבחור באילו כלים להשתמש על פי הצרכים שלו. למשל, אם יש צורך הוא ישתמש בכל הכלים ובכל הפרמטרים, לעומת זאת, אם יש צורך הוא ישתמש רק בחלק מהם. זה תלוי כמובן בגודל העסק ובסוג הפעילות שהוא מבצע ובאופי החישובים שהוא נדרש לעשות על בסיס קבוע או חלקי.

לפני שנסביר מדוע יישום פריויטי זו השקעה טובה, צריך לומר שמדובר במערכת שמתעדכנת מעת לעת על פי הצורך, יתרה מזו, מדובר במערכת שניתן להוסיף לה פונקציות על פי הצורך. כמובן שכל אחד יכול לבחור לעצמו את סוג הכלים בהם הוא בוחר להשתמש. מן הסתם, כל עסק מקבל הדרכה צמודה כיצד להשתמש במערכת כזו או אחרת על פי הצורך.

אז למה זו נחשבת להשקעה טובה?

יש כמה סיבות לכך. ראשית, מדובר בפלטפורמה שמאפשרת לבצע את כל החישובים הנדרשים לעסק, בין אם מדובר על חישובים לוגיסטיים ובין אם מדובר על חישובים אחרים. בצורה כזו העסק חוסך הרבה מאוד זמן, הרבה מאוד משאבים, כוח אדם ועוד. למעשה היישום הוא כמו כלי עזר  שמבצע עבודות שונות וחוסך לא מעט עלויות בכך באופן ישיר ובאופן עקיף.

שנית, מדובר על יישום שמבוסס על מערכת פתוחה, כלומר, מערכת שאפשר להוסיף לה פרמטרים שונים שמפותחים על ידי מפתחים ומתכנתים שונים.

שלישית, מדובר על מערכת שיכולה לעבוד על מערכות שונות, ומספקת נתונים שמערכות אחרות לא יכולות לספק, למשל, יחסים בין הוצאות שונות, צרכים מיוחדים של לקוחות, דוחות ומסמכים ייחודים ועוד. אלה דברים שאי אפשר לכמת את היתרונות שלהם לאורך זמן. מדובר בהשקעה מאוד משתלמת, בוודאי עבור עסקים גדולים שנדרשים לכך במשך תקופה ארוכה.

קראו עוד על: איך לבחור מיישם פריוריטי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מנורה עומדת לסלון תשדרג לכם את עיצוב הבית
הסלון נחשב לאחד החדרים החשובים ביותר בכל בית ובית, היות ומדובר ברוב המקרים בחדר הראשון שנכנסים אליו....
קרא עוד »
דצמ 10, 2018
טונרים
אחד מהמרכיבים הבסיסיים של כל משרד ושל כל מקום ציבורי הנותן שירות לאנשים זו המדפסת. בכל מקום כזה יש על...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
מתי תדעו שהגיע הזמן לשיעורים פרטיים לילד?
ילד צריך ללמוד וזה לא משנה אם הוא אוהב או לא אוהב, הוא חייב לרכוש ידע ויכולות ולהתקדם בחיים. השאלה היא...
קרא עוד »
נוב 01, 2020