מי קובע מי יהיה בעמוד הראשון של גוגל?

מי קובע מי יהיה בעמוד הראשון של גוגל?

כולם כבר יודעים כמה שזה חשוב להופיע בעמוד הראשון של גוגל לאחר חיפוש כלשהו.

יחד עם זאת ישנה חשיבות ענקית לאתר שמופיע ראשון ברשימת האתרים, בעמוד הראשון.

בכדי להיבחר על ידי גוגל כאתר שיופיע בעמוד הראשון, יש להבין במה כרוכות החלטותיהם של העובדים בגוגל.

 

הדרך להגיע לעמוד הראשון בגוגל

כמובן שמי שקובע מי יהיה בעמוד הראשון של גוגל הוא גוגל.

הכוונה בכך היא שהעובדים והמתכנתים הרבים של גוגל, מוציאים דרישות עבור בעלי האתרים ובודקים אילו אתרים עומדים בקריטריונים של קידום אתרים בגוגל בצורה הטובה ביותר וכך הם נבחרים להופיע בעמוד הראשון של גוגל, כמו כן נבחר האתר שיזכה להופיע במקום הראשון וכן הלאה, ברשימת האתרים המופיעים לאחר החיפוש.

על בעלי האתרים לספק לגוגל את הסיבה הטובה ביותר בכדי שהם ייבחרו להיות בעמוד הראשון, האינטרס של גוגל ברור ולפי זה בעלי האתרים מתחרים על העמוד הראשון והמקום הראשון.

גוגל יבחר לעמוד הראשון את האתרים שיציגו את המידע המעניין והחשוב ביותר לאחר הזנת מילות מפתח ספציפיות במנוע החיפוש, בכך גוגל מבטיח את הצלחתו והמשך קיומו.

לצורך הבנה מעמיקה יותר בנושא לחצו כאן.

 

כשגוגל מציג בפני הגולשים את האתרים והמידע האיכותיים ביותר, על פי מילות המפתח שהם הכניסו למנוע החיפוש, גוגל הופך עצמו למנוע החיפוש החשוב והשימושי ביותר באינטרנט מכיוון שהוא מספק את צרכיהם של המשתמשים, ברמה הגבוהה ביותר. כך יכול גוגל לדרוש, מבעלי האתרים, תשלום גבוה על פרסום דרכו והכנסות בסכומי עתק מכל העולם.

הרובוט של גוגל, בעזרת עלית המתכנתים בעולם, נועד בכדי: לזהות אילו מהאתרים איכותיים יותר ואילו פחות, לסנן אתרים אלו לפי כמות המבקרים וזמן השהייה שלהם באתר, בסופו של דבר לקבוע מי נכנס לעמוד הראשון ומי זוכה במקום הראשון לאחר החיפוש.

 

חשיבות המיקום לאחר חיפוש

להיות בעמוד הראשון לא בהכרח מעיד על הצלחת האתר או חברת הקמת אתרים שפיתחה אותו,התחרות האמיתית והחשובה ביותר היא מי מגיע למקום הראשון.

כמות הכניסות למקום הראשון גבוהה פי 3 מהכניסות למקום השני, והכניסות למקום השני גבוהות פי כמעט 12 מהמקום השלישי!

החשיבות של מספרים אלו עצומה ויש להבין שבכדי שאתר יצליח ויהיה מפורסם, עליו להיות ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר כדי שגוגל יקבעו שזה האתר המתאים ביותר למקום הראשון בעמוד הראשון.

 

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה