כך תגנו על המחשב שלכם מווירוס כופר

ווירוס כופר

וירוס כופר, כשמו כן הוא, הוא בין הסיוטים הגדולים ביותר של בתי עסק רבים. הרי שלכל בית עסק יש את הפטנטים שלו, התורה שלו והסודות שלו, וירוס כופר יכול לשנות הכל במחי כף. או יותר נכון, בהיקש מקש. אם אתם לא אוהבים את מה שאתם קוראים, המשיכו לקרוא ולו רק כדי לגלות איך תוכלו להגן על המחשב שלכם מפני וירוס שכזה.

וירוס כופר? כך תגנו על עצמכם מפניו

מה זה וירוס כופר? הוא למעשה וירוס שנשלח על ידי אנשים שמחפשים לסחוט אתכם על המידע שלכם עצמכם. בכך שהם חודרים למחשב שלכם, שואבים ממנו את כל המידע שלכם ומותירים לכם הודעה בה עליכם לשלם סכום כסף נכבד בכדי לראות את המידע שלכם שוב. זוהי סיטואציה לא נעימה לאף אחד, בעיקר כשאפשר להימנע ממנה.

על ידי נקיטת מספר צעדים עבור אבטחת המידע הקיים לכם על המחשב, תוכלו להבטיח כי וירוס כופר לא יחדור למחשבכם וכי המידע הקיים אצלכם מגובה ומאוחסן במקום בטוח. תרצו לדעת שגם ללא אבטחה רצינית יש דברים שאתם חייבים להימנע מהם כדי לא לאפשר לווירוס כופר להיכנס אל המחשב שלכם.

הימנעו מלפתוח הודעות מכתובות אי-מייל שאתם לא מכירים. יתרה מכך, הימנעו מלפתוח קבצים לא ידועים, תמונות ואפילו לינקים לאתרי אינטרנט. מה שלא מוכר לכם- לא נפתח. התקנת אנטי וירוס יכולה לתמוך באבטחה שלכם אך קחו בחשבון שאם אתם משתפים פעולה עם קבצים לא מוכרים, תוכנת האנטי וירוס לאו דווקא תעזור.

לסיכומו של דבר,

שירותי חומת אש או אבטחת מידע יכולים לעשות עמכם ועם המידע שלכם חסד כאשר חלק גדול מתפקידם הוא למנוע מווירוסים שכאלה לחדור למחשב שלכם ולבצע גניבת מידע בעבור סחיטה מאוחר יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס full stack
אולי אתם תוהים למה כדאי לכם ללמוד סט טכנולוגיות בקורס FULL STACK שיאפשר לכם לבנות אתר אינטרנט ואפליקציות...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022
תהליך פיתוח האפליקציה: מדריך שלב אחר שלב
פיתוח אפליקציה מוצלחת דורש תכנון, עיצוב וביצוע קפדניים. תהליך פיתוח האפליקציה כולל מספר שלבים, כל אחד...
קרא עוד »
יול 18, 2023
חידת חדר הבריחה: כל מה שרצית לדעת אבל פחדת לשאול
חדרי בריחה הפכו לתופעות תרבותיות, הממזגים אלמנטים של תיאטרון אינטראקטיבי, פתרון חידות וסיפור סוחף...
קרא עוד »
אוג 30, 2023