משבר קורונה: איך להתכונן לגל השני?

משבר קורונה

הגל הראשון של הקורונה כנראה מאחורינו, אך מומחים רבים סבורים שזה היה רק הפתיח, שכן אנחנו צפויים לגל שני בחורף הקרוב ואולי אפילו לפני כן. כעת עולה שאלה, כיצד אנחנו יכולים להתכונן לגל הזה בצורה נכונה.

איך מתכוננים לגל השני?

אחרי שהספקנו לצפות בכל הסדרות הכי טובות בנטפליקס לשנת 2020, כדאי לתכנן את התכנים החדשים בהם נוכל לצפות. אולי הגל ראשון של הקורונה מאחורינו, אך הגל השני עוד לפנינו ואנחנו צריכים להיערך לכך.

הנחת היסוד היא שלקראת החורף צפוי להגיע גל שני. הוא צפוי להיות קשה יותר, שכן אנחנו עדיין לא נמצא חיסון מצד אחד, ומצד שני ייתכן מאוד שהווירוס יהיה חזק ועמיד יותר, וזה אומר שיהיה לנו הרבה יותר קשה להתמודד איתו. על כן, אנחנו צריכים להיות מוכנים להתמודד איתו ברמה הלאומית וכן ברמה הפרטית, האישית. חשוב להבהיר שאנחנו יכולים להניח שהמדינה עושה כל מה שנדרש בשביל להיות מוכנה לקראת הגל השני, אך זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לעשות דבר. להיפך, כדאי להתכונן היטב.

אילו דברים יעזרו לנו להתכונן לקראת הגל השני?

מסיכות ואלכוג'ל

הדבר הראשון שאנחנו צריכים להכין זה כמות גדולה של מסכות ואלכוג'ל בשביל שנוכל להיות מוכנים לכל מקרה. כך נוכל להישמר היטב, עוד לפני שיגיע הגל השני. כיום ניתן לרכוש מסיכות במחירים זולים, ברשתות השיווק וברשתות הפארם השונות.

אוכל

מאחר וייתכן מאוד שהגל השני יביא איתו סגרים, חשוב מאוד שאנחנו נכין את המזווה, ונדאג שיהיה לנו אוכל. כזה שלא יכול להתקלקל.

כסף

רצוי לחסוך בהוצאות, להימנע מתוכניות ארוכות טווח, לנסות כל מה שניתן בשביל להתכונן לתקופה הקשה. אנחנו גם צריכים להתכונן מבחינת העסק, כלומר, מתוכניות בעלות משקל, להיות מוכנים לקראת ימים לא פשוטים.

מחשוב

את הגל הראשון עברנו, בין היתר בזכות העובדה שיש לנו מחשבים, תוכנות זום וכדומה. רצוי שנוודא שהכול מוכן ומאורגן, באופן כזה שנוכל לבצע את העבודה שלנו כנדרש גם אם נצטרך להיות בבית במשך תקופה ארוכה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

מעבדה מומלצת לתיקון מק

בחירה מעבדה למחשבי אפל תל אביב הינה בחירה לא פשוטה, היות וכל מי שמחזיק במחשב אפל, יודע עד כמה מדובר על מחשב יקר ועדין. לא

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה