משבר קורונה: איך להתכונן לגל השני?

משבר קורונה

הגל הראשון של הקורונה כנראה מאחורינו, אך מומחים רבים סבורים שזה היה רק הפתיח, שכן אנחנו צפויים לגל שני בחורף הקרוב ואולי אפילו לפני כן. כעת עולה שאלה, כיצד אנחנו יכולים להתכונן לגל הזה בצורה נכונה.

איך מתכוננים לגל השני?

אחרי שהספקנו לצפות בכל הסדרות הכי טובות בנטפליקס לשנת 2020, כדאי לתכנן את התכנים החדשים בהם נוכל לצפות. אולי הגל ראשון של הקורונה מאחורינו, אך הגל השני עוד לפנינו ואנחנו צריכים להיערך לכך.

הנחת היסוד היא שלקראת החורף צפוי להגיע גל שני. הוא צפוי להיות קשה יותר, שכן אנחנו עדיין לא נמצא חיסון מצד אחד, ומצד שני ייתכן מאוד שהווירוס יהיה חזק ועמיד יותר, וזה אומר שיהיה לנו הרבה יותר קשה להתמודד איתו. על כן, אנחנו צריכים להיות מוכנים להתמודד איתו ברמה הלאומית וכן ברמה הפרטית, האישית. חשוב להבהיר שאנחנו יכולים להניח שהמדינה עושה כל מה שנדרש בשביל להיות מוכנה לקראת הגל השני, אך זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לעשות דבר. להיפך, כדאי להתכונן היטב.

אילו דברים יעזרו לנו להתכונן לקראת הגל השני?

מסיכות ואלכוג'ל

הדבר הראשון שאנחנו צריכים להכין זה כמות גדולה של מסכות ואלכוג'ל בשביל שנוכל להיות מוכנים לכל מקרה. כך נוכל להישמר היטב, עוד לפני שיגיע הגל השני. כיום ניתן לרכוש מסיכות במחירים זולים, ברשתות השיווק וברשתות הפארם השונות.

אוכל

מאחר וייתכן מאוד שהגל השני יביא איתו סגרים, חשוב מאוד שאנחנו נכין את המזווה, ונדאג שיהיה לנו אוכל. כזה שלא יכול להתקלקל.

כסף

רצוי לחסוך בהוצאות, להימנע מתוכניות ארוכות טווח, לנסות כל מה שניתן בשביל להתכונן לתקופה הקשה. אנחנו גם צריכים להתכונן מבחינת העסק, כלומר, מתוכניות בעלות משקל, להיות מוכנים לקראת ימים לא פשוטים.

מחשוב

את הגל הראשון עברנו, בין היתר בזכות העובדה שיש לנו מחשבים, תוכנות זום וכדומה. רצוי שנוודא שהכול מוכן ומאורגן, באופן כזה שנוכל לבצע את העבודה שלנו כנדרש גם אם נצטרך להיות בבית במשך תקופה ארוכה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית לעסקים – איך בוחרים את האנשים הנכונים
כשאנחנו ניגשים לשכור אנשי מקצוע שיכינו עבורנו סרטי תדמית לעסקים, עלינו לדעת בדיוק מה אנחנו מחפשים...
קרא עוד »
אפר 17, 2022
Web3D
העולם של היום הוא לגמרי לא העולם שהיה לפני עשר, עשרים ושלושים שנה. העולם שלנו מתפתח בקצב מטורף בייחוד...
קרא עוד »
נוב 09, 2020
כסף מהאינטרנט – מה צריך לדעת בשביל לעשות את זה?
בעידן השיווק הדיגיטלי, האינטרנט הפך למקור הכנסה משתלם עבור אנשים רבים. הסיבה לכך היא שהיא מציעה גישה...
קרא עוד »
יונ 09, 2022