איך משיגים קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים

כל בעל אתר יודע שכדי שמי שצריך לפגוש את האתר ולהתרשם מהמענה שהוא מספק, הוא צריך לקדם את האתר, להפיץ קישורים חיצוניים ולעבוד על הקידום של האתר. איך עושים את זה? שאלת המיליון שלא כל אחד יודע לענות עליה. אז איך באמת משיגים קישורים חיצוניים?

מה עושים כדי שהקישורים יהיו איכותיים ויעשו את העבודה? התשובות לשאלות הללו כאן במאמר.

קישור חיצוני מאתר אחר

ראשית יש להבין שכל אתר שרוצה לזכות לקידום חייב קישורים חיצוניים! מדובר על קישורים שמופיעים באתרים אחרים, פורטלים, פורומים וכדומה. הקישורים הללו מובילים לאתר שלכם ובכך מביאים תועלת כפולה.

התועלת הראשונה היא הבאה פיסית של גולשים שלוחצים על הקישור ומגיעים לאתר שלכם. התועלת השנייה היא המעמד של האתר בעיני גוגל. כי ככל שיש לאתר יותר קישורים האתר מתפרש בגוגל כאתר רלוונטי ותועלתי יותר, לכן הוא יקדם את האתר ויציג אותו במקום משמעותי יותר בדף תוצאות חיפוש לביטויים רלוונטיים.

איך יוצרים את הקישורים?

כל אחד יכול ליצור קישורים מהפרופיל האישי שלו ברשתות חברתיות, מחתימת מייל וכדומה. אבל ככל שאנחנו רוצים שתהיה כמות קישורים גדולה יותר, כך צריך להשקיע בכך. למעשה חברות קידום אתרים משקיעות לא מעט משאבים ביצירת קישורים חיצוניים שמפוזרים ברחבי הרשת.

זאת כדי להפוך את האתר המקודם לרלוונטי ולנחשב יותר. כדי להפיץ קישורים צריך שני דברים – צריך ליצור תוכן בעל ערך שאותו מכניסים באתרים שונים. כמו כן צריך למצוא את האתרים הללו שבהם ניתן להזין את התכנים המקושרים. כדי לעשות את זה ביעילות ובמקצועיות צריך לדעת טוב את העבודה ולהכיר אתרים רלוונטיים בהם נכון להפיץ קישורים חיצוניים.

המקצוענים עושים את זה ביעילות עצומה ומובילים את אתרי הלקוחות שלהם למיקומים נחשבים בגוגל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
להגשים חלום ישן – נגרות למתחילים
אנשים רבים חולמים להתפנות לתחביבים ולעיסוקים השונים שתמיד עניינו אותם. ברוב הפעמים הדבר נדחה עד שירד...
קרא עוד »
ינו 11, 2019
חולצות מודפסות
חולצות מודפסות הן אחד מפריטי הלבוש הפופולריים ביותר כיום בתעשיית האופנה. הם מגיעים במגוון צבעים...
קרא עוד »
דצמ 15, 2022
מה מיוחד במדפסת FDM?
מדפסות FDM (Fused Deposition Modeling) הן סוג של מדפסת תלת מימד המשתמשת בפילמנט פלסטיק ליצירת אובייקטים תלת...
קרא עוד »
ינו 24, 2023