פיתוח אפליקציות לאייפון – כך תיגשו לזה

ישראלים רבים חושבים כיצד יוכלו לממש את החלום שלהם ולהגיע להצלחה משמעותית עם האפליקציה שהם מעוניינים לפתח. כיום ישנן חברות פיתוח שמסוגלות להגשים את החלום הזה ולעבוד באופן צמוד עם הלקוח ותוך כדי התחשבות בכל דרישה או בקשה שלו. בכל אופן, אלו הדברים החשובים ביותר שתצטרכו להתייחס אליכם כחלק מהליך הפיתוח.

 

מיהו קהל היעד של האפליקציה?

חשוב מאוד להתחיל לקבוע בשלבים מוקדמים את קהל היעד של האפליקציה שלכם וזאת כדי שיהיה ניתן לפתח אותה בצורה ממוקדת אליו ולנתח את מידת הפוטנציאל והרווחיות הצפויים. בין היתר צריך לפלח את קהל המשתמשים הצפוי על פי גיל, אזור מגורים ומגדר. בדרך זו תוכלו לדעת כיצד לפנות לקהל היעד כדי למשוך עוד ממנו וליצור אפליקציה שמשיגה את היעדים שלה באופן מיטבי.

 

פיתוח קרוס או נייטיב – מה עדיף?

בעבור אלו מכם שמחפשים אחר אפליקציה שיהיה ניתן לעדכן בקלות וללא תלות במערכת הפעלה אחרת, יהיה מומלץ לבחור בפיתוח נייטיב, שיהיה נפרד לכל מערכת הפעלה. רק צריך לקחת בחשבון את עלות הפיתוח הגבוהה יותר וזאת לצד זמן פיתוח אפליקציות ארוך יחסית.

 

לעומת זאת פיתוח קרוס יהיה אופטימלי בעבור אלו מכם שמחפשים קהילה גדולה יותר שתוכל לסייע להם עם כל שאלה או בעיה בהליך הפיתוח, מהירות פיתוח מקסימלית, עלויות נמוכות יחסית ונוחות מקסימלית.

 

בחירת מפתח עם קוד נקי

אם תחפשו אחר מישהו שעוסק בפיתוח אפליקציות לאייפון שגם יודע לכתוב קוד נקי ואלגנטי תוכלו לדעת כי פעלתם בצורה חכמה בנוגע לאחד הדברים החשובים ביותר. כך תוכלו להיות בטוחים כי יהיה ניתן לעדכן את הקוד ללא בעיה במידת הצורך והדבר יוכל לחסוך לכם התעסקויות יקרות ופנייה אל מפתחים נוספים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה CRM?
ראשי התיבות של המונח "CRM" הן 'Customer relationship management' או בשפה העברית, 'ניהול קשרי לקוחות'. המערכות הללו...
קרא עוד »
יונ 27, 2019
רגע לפני "שלח": מתי בפעם אחרונה עברתם על הקו"ח שלכם?
לרבים יש נטייה לפעול בפזיזות ולא לבדוק לעומק את קורות החיים שלהם לפני שהם שולחים אותם למעסיק...
קרא עוד »
אוק 19, 2018
המיסים שכל ישראלי חייב להכיר
אחת הבעיות שכל ישראלי מתמודד איתה היא עודף המסים שעליו לשלם למדינה. לצערנו הרב, לא פעם אנחנו מגלים עוד...
קרא עוד »
ינו 08, 2020