פיתוח אפליקציות לאייפון – כך תיגשו לזה

1970838-min

ישראלים רבים חושבים כיצד יוכלו לממש את החלום שלהם ולהגיע להצלחה משמעותית עם האפליקציה שהם מעוניינים לפתח. כיום ישנן חברות פיתוח שמסוגלות להגשים את החלום הזה ולעבוד באופן צמוד עם הלקוח ותוך כדי התחשבות בכל דרישה או בקשה שלו. בכל אופן, אלו הדברים החשובים ביותר שתצטרכו להתייחס אליכם כחלק מהליך הפיתוח.

 

מיהו קהל היעד של האפליקציה?

חשוב מאוד להתחיל לקבוע בשלבים מוקדמים את קהל היעד של האפליקציה שלכם וזאת כדי שיהיה ניתן לפתח אותה בצורה ממוקדת אליו ולנתח את מידת הפוטנציאל והרווחיות הצפויים. בין היתר צריך לפלח את קהל המשתמשים הצפוי על פי גיל, אזור מגורים ומגדר. בדרך זו תוכלו לדעת כיצד לפנות לקהל היעד כדי למשוך עוד ממנו וליצור אפליקציה שמשיגה את היעדים שלה באופן מיטבי.

 

פיתוח קרוס או נייטיב – מה עדיף?

בעבור אלו מכם שמחפשים אחר אפליקציה שיהיה ניתן לעדכן בקלות וללא תלות במערכת הפעלה אחרת, יהיה מומלץ לבחור בפיתוח נייטיב, שיהיה נפרד לכל מערכת הפעלה. רק צריך לקחת בחשבון את עלות הפיתוח הגבוהה יותר וזאת לצד זמן פיתוח אפליקציות ארוך יחסית.

 

לעומת זאת פיתוח קרוס יהיה אופטימלי בעבור אלו מכם שמחפשים קהילה גדולה יותר שתוכל לסייע להם עם כל שאלה או בעיה בהליך הפיתוח, מהירות פיתוח מקסימלית, עלויות נמוכות יחסית ונוחות מקסימלית.

 

בחירת מפתח עם קוד נקי

אם תחפשו אחר מישהו שעוסק בפיתוח אפליקציות לאייפון שגם יודע לכתוב קוד נקי ואלגנטי תוכלו לדעת כי פעלתם בצורה חכמה בנוגע לאחד הדברים החשובים ביותר. כך תוכלו להיות בטוחים כי יהיה ניתן לעדכן את הקוד ללא בעיה במידת הצורך והדבר יוכל לחסוך לכם התעסקויות יקרות ופנייה אל מפתחים נוספים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

עוקבים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרם – איך זה עובד?

המשמעות הבסיסית של רשתות חברתיות היא, למשוך כמה שיותר אנשים שיעקבו אחרינו. זה נכון לגבי פייסבוק, טוויטר וכן לגבי אינסטגרם.  ישנן רשתות, למשל, פייסבוק, בה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה