אילו נושאים נלמדים בלימודי ניהול רשתות?

מהו ניהול רשת?

רשת מורכבת מהרבה יצירות מורכבות ואינטראקציות של חומרה ותוכנה – החל מהקישורים, הגשרים, הנתבים, המארחים והתקנים אחרים המרכיבים את הרכיבים הפיזיים של הרשת וכלה בפרוטוקולים הרבים (הן בחומרה והן בתוכנה) השולטות ומתואמות מכשירים אלה.

כאשר מאות או אלפי רכיבים כאלה מרוצפים יחדיו על ידי ארגון ליצירת רשת, אין זה מפתיע שמרכיבים יתקלו מדי פעם בתקלות, שאלמנטים של רשת יוגדרו בצורה שגויה, שמשאבי הרשת ינוצלו יתר על המידה או שמרכיבי רשת פשוט "ישברו" "(לדוגמה, כבל ייחתך, פחית של סודה נשפכת על גבי נתב).

> קראו בהרחבה מהו קורס סייבר

לדעת לשמור על הרשת "פועלת"

מנהל  הרשת, אשר התפקיד הוא לשמור על הרשת "פועלת", חייבת להיות מסוגלת להגיב לה (ויותר מכך, הימנע) מתקלות מסוג זה. עם פוטנציאל אלפי רשתות רכיבים הפרושים על שטח רחב, מנהל הרשת ב- מרכז פעולות רשת (NOC) זקוק בבירור לכלים שיעזרו לפקח, לנהל ולשלוט ברשת

 

מטרת הקורס

מטרת התוכנית ניהול רשתות ואבטחת מידע היא לספק למשתתפים את הכלים הדרושים להתמודדות עם הדרישות הטכניות היום-יומיות של ניהול רשתות מקומיות ורחבות, תוך שמירה על אבטחתן והבטחת שלמותן. המשתתפים יקבלו בסיס טוב בכל משימות ניהול הרשת וכיצד ליישם ויעיל להשתמש בטכנולוגיות שונות. בנוסף, הם יבואו להבין היטב את התהליך של פיתוח מדיניות ונהלי אבטחה נאותים שהם מעשיים ויעילים במילוי מגוון רחב של צרכים. רכיב בדיקת החדירה יאפשר להם להתעמק בהלך הרוח והטכניקות המשמשים את מי שרוצה להתפשר על המערכות והרשתות שלהם, כך שיבינו היטב כיצד ומדוע ליישם אמצעי נגד מגנים.

 

השקפות לקריירה:

  1. מנהל רשת 
  2. מנהל מערכות 
  3. אנליסט אבטחה 
  4. יועץ אבטחת מידע

מודול זה מכין אתכם לכישורים הנדרשים לניהול; תחזוקה, פתרון בעיות של מחשבים, רשתות ומכשירים קשורים.

 

ניהול פרויקט טכנולוגיות מידע:

סקירת ניהול פרויקטים, הקשר ותהליכים של ניהול פרויקטים, ניהול שילוב פרויקטים, היקף פרויקט וניהול זמן,  עלות פרויקט וניהול איכות, ניהול משאבי אנוש בפרויקט, ניהול תקשורת פרויקטים, ניהול סיכוני פרויקט, ניהול רכש פרויקטים, יוזמה, תכנון, ביצוע, בקרה, סגירה.

 

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת See Security.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרים שומרי שבת
היום כל בעל אתר מבין את החשיבות של קידום האתר שלו בגוגל. מדובר על מערכת שלמה של אלגוריתמים מסובכים,...
קרא עוד »
מאי 27, 2020
ציפוי חלונות לרכב – שיטות השחרה מובילות
מילים רבות נכתבו על רכבים ועל מכוניות ולו בגלל העובדה כי גם לאחר מאה ומשהו שנים מהמצאתם רכבים עדיין...
קרא עוד »
דצמ 27, 2018
לימודי תכנות – מה צפוי לכם במהלך הלימודים
לימודי תכנות הם פתח לקריירה שדורשת הרבה מסירות ומשמעת. התלמידים צריכים להיות מסוגלים לעבוד בעצמם,...
קרא עוד »
דצמ 25, 2022