אילו נושאים נלמדים בלימודי ניהול רשתות?

1952720-min

מהו ניהול רשת?

רשת מורכבת מהרבה יצירות מורכבות ואינטראקציות של חומרה ותוכנה – החל מהקישורים, הגשרים, הנתבים, המארחים והתקנים אחרים המרכיבים את הרכיבים הפיזיים של הרשת וכלה בפרוטוקולים הרבים (הן בחומרה והן בתוכנה) השולטות ומתואמות מכשירים אלה.

כאשר מאות או אלפי רכיבים כאלה מרוצפים יחדיו על ידי ארגון ליצירת רשת, אין זה מפתיע שמרכיבים יתקלו מדי פעם בתקלות, שאלמנטים של רשת יוגדרו בצורה שגויה, שמשאבי הרשת ינוצלו יתר על המידה או שמרכיבי רשת פשוט "ישברו" "(לדוגמה, כבל ייחתך, פחית של סודה נשפכת על גבי נתב).

 

לדעת לשמור על הרשת "פועלת"

מנהל  הרשת, אשר התפקיד הוא לשמור על הרשת "פועלת", חייבת להיות מסוגלת להגיב לה (ויותר מכך, הימנע) מתקלות מסוג זה. עם פוטנציאל אלפי רשתות רכיבים הפרושים על שטח רחב, מנהל הרשת ב- מרכז פעולות רשת (NOC) זקוק בבירור לכלים שיעזרו לפקח, לנהל ולשלוט ברשת

 

מטרת הקורס

מטרת התוכנית ניהול רשתות ואבטחת מידע היא לספק למשתתפים את הכלים הדרושים להתמודדות עם הדרישות הטכניות היום-יומיות של ניהול רשתות מקומיות ורחבות, תוך שמירה על אבטחתן והבטחת שלמותן. המשתתפים יקבלו בסיס טוב בכל משימות ניהול הרשת וכיצד ליישם ויעיל להשתמש בטכנולוגיות שונות. בנוסף, הם יבואו להבין היטב את התהליך של פיתוח מדיניות ונהלי אבטחה נאותים שהם מעשיים ויעילים במילוי מגוון רחב של צרכים. רכיב בדיקת החדירה יאפשר להם להתעמק בהלך הרוח והטכניקות המשמשים את מי שרוצה להתפשר על המערכות והרשתות שלהם, כך שיבינו היטב כיצד ומדוע ליישם אמצעי נגד מגנים.

 

השקפות לקריירה:

  1. מנהל רשת 
  2. מנהל מערכות 
  3. אנליסט אבטחה 
  4. יועץ אבטחת מידע

מודול זה מכין אתכם לכישורים הנדרשים לניהול; תחזוקה, פתרון בעיות של מחשבים, רשתות ומכשירים קשורים.

 

ניהול פרויקט טכנולוגיות מידע:

סקירת ניהול פרויקטים, הקשר ותהליכים של ניהול פרויקטים, ניהול שילוב פרויקטים, היקף פרויקט וניהול זמן,  עלות פרויקט וניהול איכות, ניהול משאבי אנוש בפרויקט, ניהול תקשורת פרויקטים, ניהול סיכוני פרויקט, ניהול רכש פרויקטים, יוזמה, תכנון, ביצוע, בקרה, סגירה.

 

לפרטים נוספים, פנו אל מכללת See Security.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה