איך נקבע מחיר של חברת ניקיון משרדים

מחיר ניקיון משרדים

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חברות ניקיון. בחלק מהמקרים למשל, מדובר על חברות גדולות ומוכרות, המספקות שירותי ניקיון מובילים למגוון רחב של חברות, ארגונים ובתי עסק. לעומת זאת, ניתן למצוא גם חברות קטנות ופחות מוכרות, אשר מספקות שירותי ניקיון עבור משרדים ואנשים פרטיים. בנוסף לכך, ישנם כמובן גם עובדי ניקיון עצמאיים, אשר מסוגלים לספק שירותי ניקיון לבתים או למשרדים, אך מדובר על פתרון פחות מתאים, כאשר מדובר על צורך בניקיון איכותי ומהיר במשרדים של חברה גדולה הממוקמת על שטח רחב ומרווח. חשוב להבין כי כל חברת ניקיון יכולה לספק את שירותיה במחיר משתנה, כאשר ישנם פרמטרים שונים אשר משפיעים על גובה מחיר ניקיון משרדים.

מחיר של חברת ניקיון משרדים – מהם הגורמים המשפיעים עליו?

כאמור, ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על המחיר של חברת הניקיון, היות וכל משרד זקוק לניקיון מסוג אחר. ישנם משרדים למשל, המכילים שטיחים מקיר לקיר, דבר שמצריך ניקיון יסודי ומאומץ יותר. במקרים מסוג זה, חברת הניקיון צריכה לגייס למשימה עובד ניקיון בעל יכולות פיזיות גבוהות יותר, היות ועל מנת לשאוב את האבק והלכלוך מהשטיח, יש צורך בעובד ניקיון חזק וחסון. כמו כן, חברת הניקיון צריכה לספק שואב אבק תעשייתי, אשר יוכל לשאוב את כמויות האבק והלכלוך האדירות באופן קבוע, ללא שום תקלות מיוחדות. לכן מקרים מסוג זה יצריכו מחיר גבוה יותר, מאשר חברה שמעוניינת רק בשטיפת רצפות וריקון פחים. המחיר תלוי גם בדרישות של החברות השונות, היות וישנן חברות שמעוניינות בניקוי קבוע של החלונות במשרד, בעוד אחרות מסתפקות בניקוי פחות תדיר. המחיר מושפע כמובן מגודל השטח של המשרד, המשימות השונות של עובדי הניקיון וכמות העובדים הדרושה לכל חברה.

לעוד מידע, בקרו באתר של חברת ניקיון מקצועית – קשת קלין

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
בוריס ויצ'נסקי

בוריס ויצ'נסקי

בוריס הינו חובב טכנולוגיה מושבע ואוהב לכתוב על כל מה שקשור לאינטרנט, גאדג'טים וכו'

אולי גם יענין אותך...

סרטון תדמית לסטארטאפ

סרטון תדמית לסטארטאפ

היום ניתן למצוא יותר ויותר חברות וארגונים, שמוכנים להשקיע בסרטון תדמית איכותי ומקצועי. מדובר על אחת הדרכים היעילות והפופולאריות ביותר, על מנת להגדיל את החשיפה

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה